Bugn kinada oglnin annesi beni zamaninda isteyen ama annem yok diyince düsman kesilen kinada mum daitirken bni es gcti?

Anlam veremdim.. kizin adida eda.. damatin morali biraz bozuktu da.. cok moralim bozuldu bana mum verilmediginde... sanki ben naptiysam.. birde ayni köylümüz.. haftayada dügünleru var gitmek gelmio icimden.. sizce neden öyle yapti?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cidden soruyor musun? Dalga mı geçiyorsun. Seni istemiş vermemiş annen ve bunların düğününe gittiniz. Yani normal bir insan gitmez kaldıki gidipte bozulmak.

1|0
    0|0
    • Ya ama gitmeseydik butn köylüler aa görüomusunuz vernedi dide gelmedilet derlerdi.. ayip olmasin diye gitik sonucta alan memnun satan memnun demisler.. kadin mum konusunda beni nden es gecti anlamadim :/ üzldm de biraz... sonucta bisey yapmadm ozmnlar yasim kücüktü.. hem okuyodm daha.. annem hayir ddi. Oglanida tanimiodm fotoyu getirio tek.. benmde fotomu cekti... sacmaydi... suanda sevgilisinin yani esinin adi da eda benimkide.. tuhaf.. ya da eda diye biri ozmnlarda vardi zaten ve annesi dalga gecti bizimle... haftayada dugunleri var... dusunceliyim... gitdip gitmemektr.. nedn yapti böyle bisey herkesn ortsinda annedi?

• Kadinin yaptigini anlamadim resmen rezillik. Bizim yüzümü asip gelmemeye tenezzül edecegimize kadin beni es gecio. Otursunda dua etsin onca rezillige ragmen gledigimize adam yerine koyup. Haftaya da inadina gitcem.

Isin komigi bana mum verlmedigini kadinlarin cogu gördü. Kendinin rezilligi ben takmadim gerci de.. beni görmemis de olabilir dicem sanmam. Belki zaten kalkmaz diye vermedi... zir deli.

• Eig için teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Annen seni vermediği içindir

1|0
    0|0
    • ÖLemi diyosn

• Aman aldırma boşver ya

• Zaten:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Başlıktan bir şey anlayan anlatıversin.

1|0
    0|0
  • daha iyi ćokmu merklisin mum tašimaya

1|0
    0|0
    • Yinede zoruma gitti onca yaptigi rezillige ragmen kinaya bile gittik.

• Annen neden yok dedi?

1|0
    0|0
    • Okl bitcek dedi kizim kck dedi. Oglan baska edasi hazirmis zaten annesi sevinsin ama mum konusunda cok bozuldm.. simdi haftaya gdmmi diye dusunuom. alt tarafi bir mum kendini sayip kinaya bile gelmisiz neyin kafasini yasayip görmezden geliosa beni.

• Bunuda herkes gördü yani :/

• İstemiyorsan gitme

• Ensest yaptırcaktı herhalde oğluna analı kızlı felan ne saçma iş :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...