Gelecekle ilgili hayalleriniz neler😊?

Evet soru açık, gelecekle ilgili hayalleriniz nedir? Sahsen benim okulumu bitirip basarili bir psikolog olmak ve tabiki asik oldugum adamla mutlu bir evlilik gecirmek, peki ya sizin? 😊

0|0
17|22

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi ben okulumu bitirmisim mimar olup evimizi insaa etmisiz sonra bir pazar yaz sabahi kalkiyorum esim coktan kalkip kahvaltiyi hazilamis ev mis kokuyo iste dag eteginde deniz manzarali bir evde mutfakdaki kokuya gidiyorum oturma odasinin yanindan gecerken (biri 3 kiz yasinda digeri 5 yasinda erkek) cocuklarimizi oyun oynadiklarini gorup tebessum ediyorum sonra mutfaga gidip esimin arkasindan sokulup saclarini toparlayip ensesine bir opucuk konduruyorum. Sonra hemen sofraya el atiyorum esimde bana "yaa yapma sunu iste daha yuzunu yikamissin yika oyle gel otur diyor. Bende gulumseyip elimi yuzumu yikayip cocuklarimla kahvalti masasina oturup deniz manzarali mutfagin balkonunda mutlu bir aile olup sicacik bir gune basliyoruz sonra cocuklarimizla beraber sahile inip sandalla (yat olursa daha guzel olurdu :D ) aciliyoruz guzel bir gun gecirip aksam yemegini disarda yiyip cocuklarimiz arabada uyaya kalip onlari yataklarina tasiyorum ve sonra esimle bas basa balkonda yakamoz altinda sohbet edip denizin sakinligini seyrediyoruz cekirdek citlatiyoruz. :D

hayal dunyam epey genis, soyle bir gun yasayayim esimin mutlugundan sonra benden mutlusu yok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• hayatta başarılar diliyorum..
    https://www.youtube.com/watch?v=Nli4v2L0hrk

0|0
    0|0
  • Benim en büyük hayalim sevdiğimle ömrümü geçirmekti birisini çok sevdim ama beni terketti. Diğer hayalim ise oyuncu olmaktı o da gerçekleşmedi mecburen hukuk okuycam.

0|0
    0|0
  • Evlenmek mutlu huzurlu yuva çoluk çocuk falan

0|0
    0|0
  • Bir çay ocağı açar keyfime bakarım

0|0
    0|0
  • aşık olmak.. olursa evlilik...

0|0
    0|0
  • Hayal kurmuyorum :D

0|0
    0|0
  • En büyük hayâlim; "Cehennemde Loca"

0|0
    0|0
  • Kitapçı açmak.

0|0
    0|0
  • mutlu olmak

0|0
    0|0
  • Psikolog mu :) Hangi üniversitede okuyorsun? Paylaşmak istemezsen anlarım bende aynı bölümü istiyorum orayla ilgili yorumunu merak ettim.

0|0
    0|0
  • yatış

0|0
    0|0
  • hayallerimi zalim aldı götürdü

0|0
    0|0
  • Parayı bulup karıya kıza yedirmek.

0|0
    0|0
  • argede çalışan bir mühendis ve konser gitaristi olmak.

0|0
    0|0
    • Umarim olursun 😊

• Ben psikolog degilim psikolog ogrencisiyim, ve ilac tavsiyesinde bulunmuyoruz o psikiyatirlarin gorevi 😊

• ya işte sonuöta görüyosunuz bunları :) ilaç tavsiyesine gerek yok rahatlama açısından böyle bir ders almadınız mı mesela nefes egzersizleri falan eğitim nereye gidiyor ah ah

• Gelecekte ölmeyi planlıyorum. İnşallah başarırım amin

0|0
    0|0
  • Bir psikoluga ihtiyacm var. Hayalim söyle oda üc kelime evli mutlu cocukli 😂

0|0
    0|0
  • bu dunyadaki vazifemi layiki ile yapip baki olan tarafa gecmeyi arzuluyorum

0|0
    0|0
  • Tusta sıkıntısız uzmanlığımı alıp çocuk büyütme faslına girmek

0|0
    0|0
  • Onun beni sevmesi, Sonra evlenmemiz falan. :) <3

0|0
    0|0
  • Abla kısmet ya çok şey etmemek lazım

0|0
    0|0
  • Gönlüme göre bir kızla evlenmek çocuklarımın olması sonra emekli olup eşimide alıp şöyle bir sahil kasabasında yaşamak organik domates yetiştirip yemek :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Sanatı yaymak ve Türkiye'deki ön yargıları kalırmak, önemini vurgulamak, sanatçıların ülkemizde daha saygın ve aranan kişi haline gelmesini sağlamak...

Bununla birlikte sanat akımı oluşturmak (resim alanında)

Atatürk'ün sanat ile iligli sözlerini defalarca kopyala-yapıştır yapmama gerek yok heralde :P

0|0
    0|0
  • Gelecekteki ideallerimden biri polis olmak. Çokta bir zamanım yok. Allah'ım nasip ederse, önümede bir engel çıkmazsa inşaAllah olacağım.

0|0
    0|0
  • Aslında herşey

0|0
    0|0
  • Güzel hayallerim var

0|0
    0|0
  • Hayalim yok genelde anlik yasamayi severim. Tercih meselesi.. guzel birsey ama zor

0|0
    0|0
  • Ressam olmak baska birsey istemiyorum lanet hayatta

0|0
    0|0
  • Ben sevdiğim adamla evlenmek erken yasta anne olmak cocuklarimla beraber büyümek istiyorum 5 tane kızım olsun susliyim onlari falan :)

0|0
    0|0
  • Mutlu evli çocuklu

0|0
    0|0
  • Ygs ve Lys den başarılı olayım hayallerimin gerisi çorap söküğü gibi gelir :)

0|0
    0|0
  • İngilterem <3

0|0
    0|0
  • Başarılı bir mimar olmak

0|0
    0|0
  • Şu an bir hayalim yok.

0|0
    0|0
  • Evlenmek. Zengin biriyle

0|0
    0|0
  • hiçbir şey

0|0
    0|0
  • İstediğim bölümü başarıyla bitirmek. İngilizcemi ilerletmek ve yanına artı olarak başka diller katmak. Dünyada istediğim her yere gitmek. Kariyer yapmak özgür olmak mümkünse en son evlenmek :D

0|0
    0|0
  • Mutlu bir evlilik yapip, kocacimla karavanimizla dunyayi kesfetmek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...