Bana yanlış teşhis konuldu. Bana kimse inanmıyor ne yapacağım?

Şizofreni başlangıcı teşhisi aldım ama yanlış teşhis diyorum kimseyi inandıramıyorum zorla iğrenç ilaçlar içiriyorlar bir tanesi abilify denen bir şey var mı içen bilmiyorum ama midemi deşiyor doktorlar beni 1 saat görüyor beni kendimden iyi bilemezler bazı insanların fark edemediği şeyleri fark ettim diye hasta muamelesi yaptılar asıl hasta insanları zor duruma düşürenler

1|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sana inanıyorum cinlerle iletişime geçmek mümkün olan bir şey.

0|0
    0|0
    • Ona kalırsa falcıların hepsi şizofren. Onlar da cinlerle iletişime geçip tahmin yapıyor. Onların dünyası bizim 100 yıl ilerimizde.

• kızın aklını nıye bulandırıyorsun abuk subuk seylerle cınlerın oldugunu bızde bılıyoruz sızofrenı ayrı sey bırak da uzman bı destek alsın.

• @aylakkız1 tabii ki de destek alsın ben sadece böyle şeylerin var olduğunu söyledim

Erkekler Ne Diyor 12

• Neden yanlış olduğunu düşünüyorsun?

1|1
    0|0
    • Herkesin inandığı cinler ve diğer doğa üstü bir takım canlıların insanlara seslenmesi iletişim kurmak istemesi eğer gerçek değilse milyarca insan neden onlara inandı

• Hakkın var gibi.
      Yalnız sıkıntı bunlara inanan insanların onları duymuyor oluşu.
      Sanırım senin o anlamda bir farkın var.

• Şöyle yap o zaman başka doktora git oda aynı teşhisi koyarsa haklıdır demektir

0|0
    0|0
  • Herkes kendine göre haklıdır bir şeyi kabullenmek zor gelir yani tek doktora gidip hemen kabul etme değişik en az 3 doktora git

0|0
    0|0
  • Cinlerle konuşuyorum dediğimde deli dediler halbuki Şu an oturmuş geleceği inceliyoruz

0|0
    0|0
  • abilify bende kullandım ve haklısın daha iğrenç bir ilaç içtiğimi hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • başka doktora git?

0|0
    0|0
    • evet bazı şeyelri görebilir duyabilirsin diğer durumlarına bakılır işte düzgünmüsün mesela okulda düzgün ise sende sorun yok dikkat et sadece bu kadarla kalsın ki istersen kalır hayatında burayı böl

• Mesela ne fark ettin baska insanların fark etmediği.

0|0
    0|0
  • Baska doktora görün

0|1
    0|0
  • Garip dostum

0|0
    0|0
  • başkalarının fark edemediği şeyler nelerdi peki?

0|0
    0|0
    • Kutsal kitaplarda yazan yaşam formlarını yani başka boyut sizler cinde diyebilirsiniz veya başka birşeyde olabilir

• Ooo daha başlangıcında böyleysen, teşhis doğru demektir.

0|0
    0|0
  • La git deli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bu teşhisi sana koymalarındaki neden neydi? sende gördükleri hangi belirtilerden yola çıkarak bu teşhisi koyduklarını söylediler? yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • Üç harflilerin benle konuşmak istediğine bana seslendiğine inanmadılar bende psikoz denen şey olduğunu iddia ediyorlar

• Kanıtlamak çok daha farklı bir eylemdir bu uğraş ister ve tavsiye almakta daha basittir çünkü uygulayan sensin burada karşındaki insana bir şey kanıtlamak farklıdır

• iddia ettiğin gibi, seninle konuşmak istemeleri ve seslenmeleri yeterince gerçekçi olsaydı, bunu kanıtlamakta zorlanmaz yaşadığın şekilde anlatırdın. hiçbir uzman kafasına göre yanlış teşhis koymaz. sende var olan semptomların incelenmesi bu rahatsızlığı doğurur. ilaçlar ağır geliyorsa bu durumu doktorunla paylaş fakat sözlü ve ilaç tedavine devam etmeye çalış..

• Mesela neyi fark ettin

0|0
    0|0
  • daha 21 yasında şizofreni çok agır bır teshıs olmus neye gore verdıler bu kararı? hangı rahatsızlık uzerıne psıkıyatra gıtme geregı hıssettın,?

0|0
    0|0
  • Neleri fark ettin de sana şizofren dediler?

0|0
    0|0
  • Psikoloğunu değiştirmelisin

0|0
    0|0
  • Cinlerle iletisimde olsaydın bunu ulu ortalikta yazmazdin. Amacın dikkat çekmek..

0|0
    0|0
  • 8. Saniye filmini izle aynı olayları yaşıyorsunuz ordaki karakter ile...

0|0
    0|0
  • ya bu ters yöndeki iddiaların da şizofreni ile alakalıysa?

0|0
    0|0
    • Her türlü farklı bakış açısı çıkarılabilir

• :s kötü bişey dememiştim aynen. tamam zorla götürüldün. o zaman bunun öncesine dönelim. altta bizim göremediğimiz bazı varlıkları gördüğünü söylemişsin. sen bunları gördüğün halde sosyal hayatına korkmadan devam edebiliyor musun? edebiliyorsan doktora gitmene gerek yoktu bu kadar basit. tamam biz göremiyoruz sen görüyorsun bize göre normal bişey değl bu ama sen böyle yaşamak istiyorsan ve bundan sürekli bahsedip şunu gördüm bunu gördüm deyip bizi ve çevrendekileri korkutmayacaksan kısaca kendi içinde yaşayacaksan doktora gitmene de gerek yoktu. ancak, eğer bu gördüklerin seni etkiliyorsa evet doktora gitmen gerekir ve evet bunun teşhisi de şizofreni ise şizofrenidir. bu doktordan emin değilsen başka bir doktora git aynı teşhisi koyarsa zaten teşhisten emin olursun. bu arada ilaçlarını yine de aksatma derim. eğer kötüye gidersen geri dönüşü olmayabilir belki..

• Net şizofrensin denmedi şizofreni başlangıcı dendi. Ben çenesi düşük insanım böyle bir deneyimi insan nasıl anlatamaz eğer hep içine atarsan o zaman asıl depresyon başlıyor. Sosyal hayatım ise pek yok zaten. Önceki yazınızı tehditkar anladım o yüzden sert çıkışım oldu neyse teşekkürler

• Nelerı farkettın?

0|0
    0|0
  • ne farkettin

0|0
    0|0
    • Kutsal kitaplarda yazan yaşam formlarını yani başka boyut sizler cinde diyebilirsiniz veya başka birşeyde olabilir

• ne gibi sorunların vardı biraz bu konu hakkında bilgi verebilirim

0|0
    0|0
  • Neler fark ettin?

0|0
    0|0

• Ailen cinlere inanmıyor mu? Müslüman olan herkes cine inanır kitapta yazar derler. Senin bahsettigin cin dışı bir şey mi

Yükleniyor...