Ailem bana güvenmiyor. Ne yapabilirim?

19 yaşındayım ergenken yaptığım 2 hata yüzünden ailem artık bana güvenmiyor her gün evdeyim ailemle sadece dışarıda vakit gecire biliyorum hiç arkadaşım yok 😭 sadece kuzenlerim var delircem. Sabrediyorum ama artık dayanamıyorum 😭 beni sevdiklerini hissediyorum ama güven yok 😭 bir yere giderken bile illa annem oluyo. Ne yapicam nasıl güvenlerini kazanıcam tekrar 😭

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• yaptığın hataların farkında olduğunu ve artık iradene sahip çıkacağını belirt ve onlara güven ver

onların hissettiklerini anlaman için anne olman gerekir, sonradan pişman olursun, ne kadar seviyorlarmış benim iyiliğimi istiyorlarmış diye

neyse, tabi ki kendi hayatını da yaşamaya çalış, iş meslek okul vb.

0|0
    0|0
    • Her defasında pişman olduğumu belirtiyorum ama yine aynı

Ne iyiliği psikolojimi alt ust ediyorlar daha çok
      Çalışmama bile izin vermiyorlar

• hayır yanlış anladın

yaptıklarını kast etmedim, yaptıkları yanlış fakat zarar görmeni istemiyorlar

bence bir psikolog ile bir görüş ve sonrasında beraber görüşün, yani doktora önce danış ikna et sonra aileni

Allah yardımcın olsun

• bilmiyorum ne yapacağımı
      tesekkur ederim. 🙏

En İyi Kız Görüşü

• Zamana bırak.. Ailen haklı ve doğrusunu yapıyor. Sabret.. gerçekten herşey yoluna girdiğinde değişir..

0|0
    0|0
    • 3 yıldır bisey değişmedi ki 😔sabrediyorum artık nereye kadar edebilirsem

Erkekler Ne Diyor 5

• yazın yediğin hurmalar tırmalıyor yapacak bir şey yakında evlendirirler zaten seni

0|0
    0|0
  • sabret onlara samimiyetini ispatla arkası gelir

0|0
    0|0
    • Olmuyor

• hiç bir şey kolay olmaz sen yıkılan bir harabeyi tamir etmeye çalışıyorsun şu an oysak onu yıkmak ne kadar koaydı değilmi sabret kendini zorla

• umarım 🙏🙏🙏😭

• bu yaştan sonra ne güveni ćek kapiyi çik git ne takiyorsun onlari

0|0
    0|0
    • yapamam

• ben utanmıyorm çünkü gerçekten sosyal medeniler tek sorunları benim ablam istediği herşeyi yapa bilir ama ben yapamam

• takma sende aileni yap ne istiyorsan . Ama belkide ailen haklidir nede olsa bir nedenleri vardir

• ergenken ki yaptığın o iki hata ne peki?

0|0
    0|0
  • konus kendileriyle güvenin artık bana de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...