Kapat

Rus gelinler ülkesini desteklemez iken, bizim solcu kızlar neden Rusyayı destekler?

Ülkemizde rus gelinlerin, Putine intikam al diye çağrı yapmaları normal iken, gelinlerin normal olanı seçmeyip, ''Türkiye ile ilişkilerimizi bozmayin demeleri'' gerçekten takdire şayan bir tutumdur. Anlaşılan rus kızları sevdikten sonra, erkeğine sadık oldukları gibi, sevdiği ülkeyede sadık oluyorlarmış. Benim asıl gıcık olduğum nokta ise; bizim solcu kızların daima rusyanın yanında olmasıdır. Biraz solcularını tanısanız görürsünüz gerçeği.

http://www.dhatv.tv/gundem/rus-gelinlerden-rusyaya-putine-cagri-h2302.html Rus gelinler ülkesini desteklemez iken, bizim solcu kızlar neden Rusyayı destekler?

Güncellemeler:
Güncel.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• solcularda beyinmi var ki ülke savunmasını bekliyorsun :D Biz sağcılardan faşist dayaklar yiye yiye kızlı erkekli beyinlerini kaybettiler :D

https://www. youtube. com /watch? v=E5YkfIa7C9w al bak :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen de rus al ülkeni desteklesin.

0|1
    0|0
  • Diğer milletin erkekleri kendi kadınlarına aşıkken onları sahiplenirken türk erkeği neden uçkur sevdasında?

0|0
    0|0
    • Ben uçkur sevdasında değilim bizim kızlar gibi. Evlenene kadarda bizim kızların çoğunluğu gibi namusumu kaybetmem inşallah. Senin sorun tamamen saçma olmuş ben biraz ibret alıp, devletinize sadık olasınız diye bu soruyu sordum.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• 18 000 rusla görüşülmüşmü tek tek kim biliyor böyle dediklerini asparagas haberlerin ulusal haber ajanslarının manşetlerinde kol gezdiği bir ülkede hiçbir habere inanmıyorum. Bıktım artık şu saçma sapan haberlerden rus gelinler putine bunu demiş aselsan silah yapmış ruslar korkmuş ne kadar saf bir millet olmuşuzki asparagas haberler bu kadar çok inanan toplayabiliyor.

1|0
    0|0
    • Reportajıda dinledim. Aksini iddiaa eden kız yok.

• Konuştuğum rus kızları senin gibi konuşmuyor ama. Çok azımız para için evleniyor diyorlar. Ayrıca, sana güvenmektense, rus kızlarına güvenmeyi tercih ederim. Çünkü, benim güvenimi kazandılar.

• S... neye güveniyorsan güven

• güzel olduklarını atlama..

0|1
    0|0
  • solcu kızlar?
    şu ulaşamadığın kızlar olmasın sakın onlar

1|0
    0|0
    • Yoo solcu kızlara ulaşmak çok basit ama ben istemiyorum ve istemekte zorunda değilim. Ayrıca, bu soruyu bizim kızların rus kızlarının sadakatini örnek alsın diye sordum.

• niye illa ülkelerine "sadık" olmak zorunlar?
      belki ülkeyi yönetenin yanlış yönettiğini düşünüyorlar
      mesela hitler döneminde onun yaptıklarını yanlış bulan almanlar vatan hayini mi oluyor

• Ülkesinin menfaati yerine Rusyanın menfaatini düşünenler haindir!

• Solculara olan kin'in aklını ele geçirmiş.
    Acil'en Kılıçtaroğlu'na görünmen lazım.

0|0
    0|0
    • Tabi canım kesin öyledir. Sizleri tanımasam kesin inanacaktım. Sözcüdeki yorumlar sizin nasıl rus yanlısı olduğunuzu kanıtlar.

Yükleniyor...