Diyelim ki çok populer biri oldunuz turkiyede ya da sosyal ortamda?

Herkes sizi çok beğeniyor çok güzelsin \ yakışıklısın diyor. Ama eski fotoğraflarınız çok çirkin lise ortaokul donemi ve arkadaşlarınızda resimleriniz var. Bunu ifşa ettiler napardınız 😄 yani dünya başınızaço yıkılırdı bu iğrenç fotoğraflarım ortaaya çıktı diye sosyal bir tesstir😄

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Millet yayınlamadan ben yayınlayıp kendi kendime dalga geçerdim.

1|0
    0|0
    • Ama o da saçma olmazmıydı sence?

• Yooo kendinle ve geçmişimle barışık biriyim ;)

• Kendimle

En İyi Kız Görüşü

• Geçmişe takılmam hiç bir zaman. Olduğum noktaya bakarım. Şu anımdan mutluysam geçmişimle de gurur duyarım. Zaten ben güzelliğimle ya da başka bişeyimle değil başarılarımla takdir edilmekten hoşlanırım. Popüler olacaksam işimde popüler olayım. O zaman da fotoğraflarımın bir önemi olmaz benim için.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben kendimi ifşa ederdim başkası yapacağına ben yaparım hem o fotoğraftaki kişi de benim evrime kafa attım der gülerdim

1|0
    0|0
  • Şükür abuk subup pozlarım hiç olmadı, en fazla bakımsız çirkin fotoğraflar olur o da küçük yaşlar için normaldir. Aslında bunu değerlendirmeliyim yarın gidip ünlü olayım şimdi biraz işim var

1|0
    0|0
  • Olabilir ergenlik de herkes öyledir sorun olmaz kendimde güler geçerim hatta :D

1|0
    0|0
  • hayır utanmam ben koyarım istikrama hatta

1|0
    0|0
    • Yani sizene benim hayatım benim kurallarım diyip cool bir goruntu çizersin oylemi:D

• geçmişi unutmak saçmalıktır

• Hayır ya mutlu olursun evrim bu dersin😂

1|0
    0|0
  • hiç umrumda olmazdı hayatıma devam ederdim yakışıklı olmana gerek yokki popilersin paran var çirkinde olsa kıçını yalıyorlar eski resmine mi bakacka millet

1|0
    0|0
  • Yok canım niye yıkılsın örnek olur iste ben nerden nereye gelmişim.

1|0
    0|0
  • ben hicbirzaman cirkin degildem ondan bilmiyorum ne yapardim

1|0
    0|0
  • Bişey yapmam. Tipe önem veren biri değilim. Allah yaratmış beğenmemek ne haddimize.

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • olabilir çagtay ulusoyun otobuste okul fotosunu görmednmı veya murat bozun eskı resımlerını dogal şeyler bunlar

0|0
    0|0
    • Oha oyle bir fotoğrafımı var nasıl buluyoşar çağatayın o fotoğraflarını ki kim ifşa ediyor :D

• ulan nasılda heycanlandı kız dur bı sakin ol bir su iç bulursam atarım fotosunu

• Heyecan değil. Yani kim ifşa ediyor :D

• ortaokul lisede brad pitt gibi olan birisi mi var ki? onlardan önce ben yayınlarım sıkıntı olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yoo..
    O benim önceki halim der güler geçerdim..
    Kendimi niye inkar edeyim ki?

1|0
    0|0
  • Dünya yikilmazdi Çünkü Öyle eskiden Gözüküyor Du Simdi Íse Güzel Ve Önemli Olan simdiki hali dimi ☺

1|0
    0|0
  • Benim hosuma gider gostersinler

0|0
    0|0
    • Neden hoşuna giderdi:D

• O halden bu hale geldiklerini gorunce ekstra dikkat cekiyorsun :D daha cok konusanin, merak edenin oluyor ee bu da daha col taninmani sagliyor

Yükleniyor...