Neden rus kızları?

Türk kızları neyinize yetmiyor? Neden sürekli ruslar? Neden rus kızları her türlü şeyi yaparken edepli oluyor ama Türk kızları bekaretini koruduğu için edepsiz ve kezban oluyor?

0|1
13|35

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Türk kızlarını seçenlerdenim ama Türk kızlarındaki kafa yapısıda kimsede yok arkadaş tamam tribini anlarım kafasına göre ayrılıyorlar barışıyorlar sırf birini kıskandırmak için sevgili olup duygularla oynuyorlar ve Ayrılacakları zaman bana yapılanın bir benzeri yapılıyor önce aldatıyor daha sonra "Baban annene çok iyi yapmış zikip zikip sokaga atmış keşke dahada çok dövseydi geberseydi oh olsun"diyecek kadar karaktersizleşiyorlar (babam annemi aldattı aşırı derecede şiddet uyguladı ayrıldılar sevgilime sevgili olduktan 5 ay sonra söyledim) Türk erkegi sonra neden Gavur kızı seviyor oluyor adı? Beni aldatıyor ayrılırken bide böyle diyor Ben Türkçü birisiyim onun için Türk kızı diyorum normal birisi olsam rus ya da japon biriyle evlenirdim şimdiye kadar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aklima gelmisken yazayimm :D yabancı bir site var her ulkedenn insanlar varr ben inglzcemi gelstrmek icin yazisiyorum genelde her ulkeden insan var amaa ordada turk erkekleri geliyo buluyo arkadas bir suru rus varr gidin ona yazin ama gelip yine bize yaziyorlar niyeeeee cnku bize muhtacsinizz ;) neyde turkun biri yazmis yaa turk kizlarina yaziyorum burdan cevap vermiyo demisss bnde dedm rus rus diyosunuzz gidin yazin diyoz bize bakmiorlr dye isyan etmisler kaldi ki ruslarrrr turk erkeklerine mi kaldii tassss gbi avrupali erkekler varken gel gelelim bizeee bir suru yabancı erkekler yaziyoorrrr :D biz size muhtac degilizzz ama siz bize muhtacsiniz ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Rus kızlarından kapris yoktur.. Para aşığı değillerdir.. karınları doysun, eşi ona sadık ve saygılı olsun.. taparcasina severler.. Duzgunleri için konuşuyorum tabi.. az biraz sinir sorunları vardır. o kadar da olur.. Ve geneli turk kızlarınin çoğunu güzellikte beşe katlar.

0|4
    0|0
  • Edepli oluyorlar diyen oldu mu ki? Çok çok daha dürüst oluyorlardır ilişkilerinde.. Neyse o yani.

2|1
    0|0
  • tipiniz murat 124, attığınız trip lamborgini mk. yıpratıyosunuz insanı (sözüm meclisten dışarı dostlar)

0|1
    0|0
  • türk kızlarını kimseye değişmem ancak gereğinden fazla kapris yapıyorlar ve memlektte biz erkekler a. m salak olduğumuz için g. ö. t lerinizi kaldırıyoruz

2|1
    0|0
  • Türk kızları zaten bir zarı koruyor. geriye kalan bütün delikler kevgire dönüyor

1|2
    0|0
  • biber sürerim rusuna

0|0
    0|0
  • Yoo Türk kızları gayet güzel bence. Ama yabancı kız bakacaksamda ya İskandinav ya da Akdeniz-Ege Özellikle Yunanistan.

1|0
    0|0
  • rus kızı şehir efsanesidir bu efsaneyi konuşanların çoğu sallar ayrıca türk kızını aşağılayanlar bekaretini korumasından değil çekilmez naz ve kaprisinden dolayı türk kızını itici bulur

0|0
    0|0
  • Rus kızları mı kaldı gittiler :D

0|1
    0|0
  • Bak şimdi. Letonyada yasadim ve ruslarla birlikte kaldim arkadas kardes edindiklerim oldu. Yurdum kizlari para araba pul pesinde onlar ise sahiplenilmenin pesinde. kendilerine bakim yapiyorlar bakim nedir en çirkini bile bilir. Her iki taraftanda sevgilim oldu tamam, Türkün dostu sadece Türktür derim ama kendi kizlarimiz da asiri melek sayilmaz yani.

0|0
    0|0
  • Vermiyorsunuz ki m k.

0|0
    0|0
  • onlara edepli size edepsiz gibi bir atıfta bulunmadık.

0|0
    0|0
  • ruslar candır baldır :D
    rus kızlarına edepsiz demeden önce sokaklara bir bak :D

0|0
    0|0
  • Kim demiş rus kızı diye anlamıyorum

#EmReCaN

0|0
    0|0
  • onla alakası yok
    onlar daha bir kıvrak
    siz yerinizden zor kalkıyorsunuz vede güzeller hani yani yani yanii

@tolgaonan78

0|0
    0|0
  • evet bekaret korumak bu devirde yobazlık kezbanlık maalesef bide öteki tarafı var bunu düşünenlere

0|0
    0|0
  • kıllısınız

0|0
    0|0
  • Kim demiş rus diye. Şöyle yaprak sarma yapacak kız dediğin Türk hatunları on basar ruslara 😊

0|0
    0|0
  • Çünküüüüüüüüüü...

Vadetmiyorlar veriyorlar :D

0|0
    0|0
  • Bunun bakirelikle ilgisi yok bizimkiler yatakta tam bir yontulmamis odun oluyorlar eğitime de pek açık tipler değiller ;)

0|0
    0|0
  • Kizlar da istediğini yapmakta özgürdür. Hiç kimsenin karsisindaki insanın namusunu sorgulama hakkı olamaz. Ben anlam veremiyorum erkekler kızları neden bu şekilde konuşabilir. Kim der ki namusunu koruyana kezban

0|0
    0|0
  • yok ben ukraynalı kızları daha çok beğenirim.

0|0
    0|0
  • Çünkü Rus kızı bana dondurma ısmarladı

0|0
    0|0
  • Türk kızları her daim candır. <3

0|0
    0|0
  • Hiç ruhlara ilgi duymadım

0|0
    0|0
  • Bakma, yeni nesil Türk kızları da çok güzel.

0|0
    0|0
  • Ama bacım rus kızları da boylu poslu güzel kızlar yani

0|0
    0|0
  • Aza kanaat etmeyen çoğu hiç bir zaman bulamaz a Türk kızları candır 😉

0|0
    0|0
  • Türk kızı Etmez Ruslar ama Şu sizin egolarınız...

0|0
    0|0
  • güzel oldukları için

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 12

• Çünkü kamiller hayal kuruyor dfhsgf taş gibi avrupa erkeği varken onlara bakacaklar sanki dfggf
    62.media.tumblr.com/...lr16m7acdT1qheaxoo1_500.jpg

1|0
    0|0
  • He mk alttaki bir zardan ibaretiz biz de degil mi? Övüyor musun sovuyor musun belli değil. Kim kimi begenirse beğenir; ne diye sirf farkli etnik kimlige sahipler diye hemcinslerinizi birer etmis gibi yaftaliyorsunuz ki?
    Adam sever tabi; hatun hem fıstık gibi, hem de okuyorsa (kafali). Büzüm nöyümüz öksük diyene laf mi yetistirsinler...

0|0
    0|0
  • Asıl neden Türk erkekleri? Türkleri erkekleri neyinize yetiyor? Böyle mağdur edebiyatı yapacağınıza siz de dünyaya açılın, erkekleri suçlamayın. Türk insanlarınım birbiriyle uyumsuz olduğu çok bariz, kasmaya gerek yok.

2|0
    0|0
  • Bekarete önem verenler zaten tercih etmezler ama uzaktan uzağa beğeniler çünkü gerçekten güzeller ve kendilerine bakıyorlar çoğunda boy pos fizik yerinde.. türk kızlarına göre daha rahatlar ee samimiyet ilerleyince birde türkçeyi aksanı konuşmalar falan erkeklerin hoşuna gidiyor çok normal..

0|0
    0|0
  • Turk kizlari mi bekaret koruyor guldurme beni her halti yiyen sizlersiniz aslinda kusura bakma cogu icin diyorum

0|0
    0|0
  • Güzel kızlar fizikleri zaten manyak bir şey uzun uzun bacaklar

0|0
    0|0
  • mesela türk kızları esmer ya onlar sarışın alımlı geliyo ama sadece farklı olduklarından
    ama bir sorun var tip bir yere kadar geliyo ve seçimi yine türk kızı

0|0
    0|0
  • Turk erkegi kendi cirkinligini cirkefligi ile kapamaya caisirken :) beyenmeyen gitsin.

0|0
    0|0
  • Yemisim rus kızlarını 40 dan sonra follos oluyorlar. Got göbek surat yer değiştiriyor.

0|0
    0|0
  • cünkü onlar fena verici

0|0
    0|0
  • Türk kızlarından sıkılmışlardır artık

0|0
    0|0
  • İşte veren namuslu oluyor vermeyen namussuz antalya da yaşıyorum o kadar zengin iş adamı var ki buraya kendini satmak için gelen ruslarıa alıp evinin hanımı yapıyo namusly olanlarıda kendisini ayak altında dolaşmasını sağlıyo where is the adalet? 😞😞

2|1
    0|0
    • Demekki kıymet veriyorlar, hiçbir erkek durduk yere ev hanımı yapmaz kimseyi.

• @KahveSigara. Sanmam kıymetle alakası yok ve ruslar daha çabuk aldatan tipler size yapan yarıyo bence

Yükleniyor...