Asosyal insanlar olarak ne yapıyorsunuz?

Ben gayet asosyalim, arkadaşım veya sevgilim yok. Akrabalarımla konuşmam. Dağınık bir ailem olduğu için bir aile yaşantım da yok. Okula gidip gelirim, televizyon, bilgisayar, kitap, arada parka yürüyüşe param olursa da binde bir sinemaya giderim o kadar. Siz yalnız asosyaller olarak ne yaparsınız?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben de öyleyim. Fazla çıkmam dışarı, kitaplarla müzikle mutlu oluyorum. Yalnız olunca huzurlu oluyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Valla üniye geçtikten sonra değişti bazı şeyler evi seviyorum evcilim aslında ama eskiye göre farklılklar var tabi kafa yapımla uyuşan arkadaş az işte benim gibi olan pek yok ama yinede belirli sayıda arkadaş vardır idare ediyorum bir kaçı çok değerlidir benim için öyle idare ediyoruz işte

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Asosyal değilsin

0|0
    0|0
  • ben bir koşuya gidiyorum :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardesim senin asil sorunun kendine guvensizlik cekingenlik. Guvensizlik varsa zor olur her işin. bendede vardi şu an haladaha biraz var ben bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) biri oldu mu mesela 1 kezde olsa gozyasi doktugun? Veya en fazla ufak hoslantilarmi oldu dogdugundan beriBunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olcak mesajdanda yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Ben de pek sosyal değilim evden dershane dershaneden eve günün çoğu ders boş zamanları da bilgisayar başında geçiririm. Ama 2-3 yıl önce vücut geliştirmeye merak saldım tavsiye ederim. En azından sinir vs. kalmıyor

0|1
    0|0
  • Gel arkadas olalim reyiz neden asosyal olacakmissin kabullenme bu durumu bence

0|1
    0|0
  • Müzik dinliyorum.. Arkadaş ortamım fazla yok.. Gün içinde ettiğim kelime sayısı 50'yi geçmez...

0|1
    0|0
  • asosyal deilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...