Özgüvenim kırılıyor hep böyle :( ?

Özgüvenim kırılıyor hep böyle :( ?

Bana resmen hakaret ediyor sonra engelliyor. Kezbanlıkla ne alakası var şimdi bunun?

0|0
12|24

En İyi Erkek Görüşü

• Kuzım benim kıyamam sana. Her sözü sen umursayacak mısın? Bir kadını güzel yapan edebi, ahlakı, kültürü ve değerleridir. Eğer yüzündeki sivilce seni çirkin edecekse değerlerin yerinde değil demektir. Ne çirkin kızlar gördüm hepsi hanım hanımcık. Ne güzeller gördüm Kars kaşarı. Sen dik durup değerlerini korudukça güzelleşirsin. Onurlu ve şerefli yaşamak insanı güzel yapar. Bacak açmak ve ya dekolte ile güzellik olmaz, ACİZLİK OLUR!

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim...

• O da olabilir:(

• Sana bir erkeği nasıl seçebilirsin anlatabilirim (:

En İyi Kız Görüşü

• ego kasmaya çalışıyor ergen

0|0
    0|0
    • güzel bulmuyor ama konuşalım konuşalım diyor o da ilginç yani

• anormal varlıklar var etrafımızda 😃

Erkekler Ne Diyor 23

• hadi ordan name çek gitsin

neden özgüvenin kırılıyor? baban mı söylemiş bunu sana

ezemediği için bu şekilde yapıyor işte, git işine gücüne bak, sevgili dost ayakları yalan dolan

0|0
    0|0
    • Çünkü bıktım artık ya hep cinsellik için yaklaşıp olmayınca böyle şeyler yapıyorlar artık o kadar alışmışlar ki kolay elde etmeye.. Olmaz deyince kezban oluyorsun genelde

• yürüyen cinsel organ onlar

kafana takma, ailenle mutlu olmaya bak, iş meslek edin, hayatını idame ettir, eğlenceye zaman ayır vb.

• Teşekkür ederim..

• Şimdi olay şöyle mi
    Sen çirkinsin çocuk yakışıklı ve sen ona yazıyorsun

0|0
    0|0
    • İşin garip yanı kendisi bana yazdı

• O sana yazdıysa sorun yok kafana takacağın bişey yok knk

• Zühtür et gitsin be güzelim

1|0
    0|0
  • Bu nasil kendini begenmislik be haci sanirsin bir onda var tip sanirsin brad pitt kodumun merzifon Eşşeği agzimi bozdurdu bana it oglu it kafiyeyi kesss 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Şimdi anlamadığım dünya güzeli bu konuştuğun kim herneyse genel olarak bunun kezbanlıkla alakası yok sadece konuştuğun mahluk kendisinde olmayan özgüvenini sosyal medya aracılığıyla sana yansıtmış o yüzden kafana takma derim ben :)

0|0
    0|0
  • Neden kendi kaliteni düşürdün ki

0|0
    0|0
    • çok sinirlendim. fark ettiysen yine ukala deme diyor. çünkü konuşmanın öncesinde de aynı şeyi yaptı sinirlendim en son

• İyi olmuş boşver

• kedi ulaşamadığı ciğere pis dermiş ya :D sallama

0|0
    0|0
  • Böyle biriyle insan neden konuşur ben oradayım.

0|0
    0|0
    • Ne bileyim ilk konusmamiz daha

• Salla knk ben sana yururum:)

0|0
    0|0
  • Neden kendinin çirkin olduğunu düşünüyorsun ki. Bence herkesin bir güzelliği vardır önemli olan karşı tarafın nasıl baktığı ve nasıl görmek istediğidir.

0|0
    0|0
    • Çünkü ağır bir depresyon dönemi geçirdim. İlaçlar falan kullandım. İlaçlar kilo aldırttı deyince değişti herhalde beyefendi.

• Evet kendisi de çok yakışıklı bir arkadaş değil ama ben insanları yargılamamaya, kırmamaya çalıştıkça bu duruma düşüyorum işte.

• Bence öyle karakterde biriyle olmadığın için sevinmelisin. Belkide ilerde daha çok üzülecektin.

• 'hımm peki o zaman' ne ya kezbansın tabi :D

0|0
    0|0
  • sende demekki hep gereksiz kişilerle ugrasıyorsun

0|0
    0|0
  • Gel sen ergenlerle uğraşma daha olgun erkeklerle sohbet et bak sana ne iltifatlar ediyorlar

0|0
    0|0
  • Seviyesiz biriymiş böyleleri ile uğraşmayın değmez.

0|0
    0|0
  • Hiç yoktan insan gibi konuşmuşsunuz hakaretleşmişsiniz daha ne

0|0
    0|0
  • oluyor böyle şeyler alıştık artık

0|0
    0|0
  • cocuk aptalmıs

0|0
    0|0
  • Nerede hakaret etmiş ki?

0|0
    0|0
  • Cok sacma

0|0
    0|0
  • Sanirim David Beckham ile yazisiyorsun derdim ama o bile daha mutevazidir

0|0
    0|0
  • Şimdiki kizlar hep kezban

0|0
    0|0
  • Ne bulursunuz bu züpperlerde anlamadım ki

0|0
    0|0
    • kendisi yazdı ben istememiştim beni yanlış anladın bir daha konuşalım dedi öyle konuştum şimdi yaptığına bak

• Neden konuşuyorsun o halde?

0|0
    0|0
    • Konuşmuyorum zaten Şu an

• valla ya durup dururken sinirim bozuldu

• boş ver hayatına bak, o tipler zaten hep öyle olur. Zaten kimseyede hayır gelmez

Kızlar Ne Diyor 11

• Ya arkadaş senin niye ozguvenin kiriliyor takma böyle kaktersizleri. Madem güzel görmüyor neden yazıyor. Bence bu tarz konularda sanaldan girmeyin

0|0
    0|0
  • Boşver takma :)

0|0
    0|0
  • işine gelmezse kezban işine gelirse prenses olursun türk erkeğine

1|0
    0|0
  • ben olsam bununla hiç konuşmazdım

0|0
    0|0
  • Cok sacma insanlar
    Konustuguna yazik..

0|0
    0|0
  • Agzi olan konusuyo yahu bu ne hadsizlik bosver bacim sen illa senide guzel bulan birisi bulur o cok mu yakisikliymis sanki pabucumun yakisiklisi hıh 🙆

0|0
    0|0
  • Ya bunlara sadeve gulup gec bence. kezban diyene sende kazimsin de😂

0|0
    0|0
  • erkekler güzel kızların Zaafını deşmeyi sever iti köpeği takma.

0|0
    0|0
  • Konuşma yüz verme sende

0|0
    0|0
  • Ağzı olan konuşuyor.

0|0
    0|0
  • bu erkeklerden tiksinmeye başladım ya, feminazi olucam artık.
    yok kısasın diye reddederler, yok çirkinsin diye reddederler.
    BEYLER... GERÇEK AŞK DIŞ GÖRÜNÜŞE BAKAR MI Bİ DÜŞÜNÜN HELE? tamam en güzel ve uzun kızları sevin, yeter ki kafa sevmeyin.

0|0
    0|0
    • Aynen oyle.. Ki bana hayatimda cirkinsin diyen nadirdir yani ama onemli olan o degil zaten

• iti köpeği takma. kendini seviyorsun, bu gereksizlerin sevgisine de ihtiyacın yok. zaten erkek nedir ya. pfff

Yükleniyor...