Bugün babam üzerimde sopa kırdı. Evi terk etmek istiyorum?

Ben tvnin yanında oturuyordum babamda sağır gibi kurtlar vadisinin son sesini açıp izliyordu. Kuzenin tatlısı var para istemiştim vermemişti duysun diye bağırarak "Ben ne giyecem baba ya" dedim. "Sesini yükseltme bana saygısız" diyerek bir anda üzerimde sopa kırdı. Ben giyindim evi terk edicektim annem beni tuttu Arkadaşlar kim haklı burada? Bu evi terk edicem ya da yurda giderim.

0|1
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• O yaşlarda o tür düşünceler oluşuyor.
    Baban eşşeklik etmiş.
    Ama inan şimdi pişmandır.
    Onunla konuş.
    Yetişkin bir kız çocuğu olduğunu anlat ona.
    Sopa da evin içinde hazır mı bekliyordu :)
    Uzun uzun konuş.
    Sen zeki ve duygusal bir kıza benziyorsun.
    Baba kızlarından daha çok akıl alır, dinler.
    Lütfen konuşmayı dene.
    Delilik yapma.
    Olur mu abisi.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerizekali insanlar anne baba olmayi becerememis şiddetkar , pis sözlü , pis düsünceli bu ruh hastalari aile kurmadan önce egitimden tedaviden gecmeli rica ediyorum bu kafada olan insanimsi canlilar aile kurmasin dünya daha bu kadar beyinsiz canlilari kaldiramaz sözde aile koruyucudur kendine iyi bak ve bu kadar karaktersiz insanlarla muhatap olma ananda olsa babanda...

2|0
    0|0
    • Canım sırf ben o tatlıya gitmeyeyim diye para vermedi amacı evde kalıp ona hizmet etmem. İçeceği şişenin kapağını bana açtırıyor içiyor sonra kapayıp yanına koyuyorum, gece yatakta yatıyor beni çağırdı yanına bende önemli bir şey var sanıyorum meğerse üzerime battaniyeyi ört diye çağırmış dibindeki battaniyeyi ben örtüyorum. İnanmayabilirsin ama tuvaletten sonra süpürmüyor annem süpürüyor yaa! böyle bir şey olabilir mi? Bu evden kurtulacağım günü bekliyorum

• Aciz insan iste belki cogu insan yadirgar söylediklerimi ama kimse bu dünyaya arka toplamaya köle olmaya gelmiyor herkesin hayati var hayalleri var bir iki ricadir yaparsinda yazdiklarini okuyunca yok artik dedim gercekten yok artik yani ne bu rahatlik ya koskoca insan kendine yatalak muamelesi yapiyor kendini koruyabilen bir insansan gözü acik güclü yani bunu yapicagina part time bir ise gir bir kiz arkadasin varsa ayri eve cikin kiralar filan gayet uygun evler var ögrencilere ama gercekten güclüysen alismak zor olabilr derslerine konsantre ol ve meslegini eline al kimseye muhtac olma hayatini kimse icin çürütme bahsettigin insan vefakar iyi bir insan degil ne yaparsan yap verdigin degeri kimse vermiyor sözde aile bile olsalar kendi ayaklarinin üzerinde dur.. Allah da islah etsin böyleleri hic cocugu olmayan cocugu olsun diye servetler harcayan insanlar var bunlar gibi deger bilmez degiller yazik...

Erkekler Ne Diyor 23

• sopa kırmak nedir?
    evlada vurmak?
    kız evlada vurmak?
    baba olmak?

yazık gerçekten üzüldüm..

1|0
    0|0
  • karakola şikayet edebilirsin, çocuğa şiddet uygulamak suçtur, babana para cezası verilir, tekrarında yetiştirme yurduna alınırsın baban da hapse girer

0|0
    0|0
  • Dogru hastaneye gidip darp raporu al ordanda direk polise giderek şikayette bulun derim onlar 18 yaş altındaysan çocuk esirgemeye 18 ve üstü isen kadın sıgınma evine yerleştirirler

0|0
    0|0
  • Evlen kurtul

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Siddet uygulayan babaya baba demem. Ben olsam hemen karsilik verirdim. Bence cik git o evden

0|0
    0|0
  • Terbiyesizlik babanın yaptığı.

0|0
    0|0
  • Öyle babanın karakterine sokayım.

1|0
    0|0
  • bencede et hadi

0|0
    0|0
  • Kardeş kusura bakma'da senin baban sadece kelime'de baba evlada vurulur mu hadi onu geçtim bir kız çocuğuna vurulur mu senin daha evrimleşmemiş maalesef okuyorsan devlet yurtuna başvuru yap oraya alırlar seni

0|0
    0|0
  • babanın yaptıgı cok yanlıs ama sende baban hakkında ayı oglu ayı falan bu tip konusmalar yapman saygısız oldugunu gösterirr ben babama ya lı konusamıyorum sen ben ne giycem baba yaaa diyosunn önce sen saygı gösterr

0|0
    0|0
    • Yeter artık bıktım tamam mı? Ne dememi bekliyorsun. Sırtımda sopa kıran ellerini öptüğüm canım babam mı diyeyim? Çocukluğum çalışarak geçti ben 5e gidiyordum yaşıtlarım parktaydı ben satış yapıyordum! Bir odalı evde oturuyoruz çok utanç verici bu hemde ev alacak parası var almıyor tam bir aptal ben bu adama her türlü hakareti yaparım. Annemi hizmetçisi gibi kullanıyor bana içeceği suyun kapağını bile bana açtırıp içiyor ne diyim ne diyim sen söyle

• Öyle baba mı olur la baba demeye şahit ister ne diyimki kurumlara şikayet et karakola yit şikayet et ya da ciddi düşündüğün birisi varsa konuş ciddiyse seninle istemeye gelsin

0|0
    0|0
  • herkül müsün sen nasıl kırıldı üzerinde sopa :D

0|0
    0|0
    • Ayı gibi vurdu ben daha ne olduğunu anlamadan sırtımda bir acı hissettim sonra sopa kırıldı bir yarısı babamın elinde bir yarısı havaya uçtu şu an çok pis sızlıyor sırtım

• Ayrıca komik mi kardeşim niye gülüyorsun

• Olur böyle şeyler baba kız arasında

0|0
    0|0
  • Sen onlara bağlı yasamamayi öğren ben ayni durumla 3 yıl önce karşılaştım 3 yıldır ne annemle ne de babamla konusuyorum hayatimdan memnunum kendi ayaklarinin uzerinde durmalısınız

0|0
    0|0
  • bir anda sopayı nerden buldu bu herif

0|0
    0|0
  • Beni babam 3 saat boyunca demirle dövdü.

0|0
    0|0
  • terket

0|0
    0|0
  • Polisa başvur.

0|0
    0|0
  • Böyle hikayeleride oldukça duymaya başladım ne diyceğimi bilemiyorum gerçekten zor durum empati yapıyorum yani annenle arkadaşlarınla çevrenle akrabalarınla vs vs görüş konuş düşün taşın kararını verirsin

0|0
    0|0
  • Baban yanlış ama sen de babana ayi oğlu ayı diyecek kadar hak ettiğini gösterdin

0|0
    0|0
    • Yeter artık bıktım tamam mı? Ne dememi bekliyorsun. Sırtımda sopa kıran ellerini öptüğüm canım babam mı diyeyim? Çocukluğum çalışarak geçti ben 5e gidiyordum yaşıtlarım parktaydı ben satış yapıyordum!

• Allah yardim etsin ne diym

• 18 den kucuksen sodyalhizmetler sizin evden rahattir.

0|0
    0|0
    • Bizim evden her yer daha rahattır ahır bile. Bir odalı evde 5 kişiyiz ben bunlardan utanıyorum artık evden kaçacağım günü bekliyorum mesleğimi elime alsam her şey güzel olacak

• Meslegini almadan kacma o zaman disarisi bir kiz icin guvenli değil universite okuyor musun?

Alo 183 u ara belki ise yarar

Kızlar Ne Diyor 8

• peygamber efendimiz böyle babalara inat kızını sırtında taşıyordu örnek baba diye buna derim ama senin baban seri katil mi boksör mü belli değil Allah islah etsin

0|0
    0|0
  • Darp raporu al

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya olur öyle şeyler bana da öyle kıroca davrandığı oluyor ama olur diyorum ya, bir anlık saçmalama lütfen senin en koruma altında ve en Mutlu olacağın şey ailenin yanıdır unutma bunu

0|0
    0|0
  • terket diyenleri dinleme, bunu imtihan olarak düşün, dünyadaki diğer babalar dört dörtlük bir seninki böyle değil ya. terkederek ne yapıcaksın çok zorlanırsın. baban yanlış yapsa bile sen yapma, zamanla olaylar değişir ( okursun çalışırsın para kazanırsın evlenirsin vs vs), allah bir kapıyı kapatırsa başka kapılar açar merak etme dua etmeyi unutma, mantıklı davran

0|0
    0|0
  • Bu soru trolldür. Burda şiddete tepki gösteren erkekler neden dışarıda centilmen içeridw kadına hödük oluyorlar. Bu kadar tepki varsa bunca kadın kapıyamı çarpıyorlar?

0|0
    0|0
    • Trol derken? Nereden biliyorsun trol olduğunu yanımdamıydın ha? !

• Terket evi gururunu ayaklar altına alma , saygını kaybetme, Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
    • Bende istiyorum ama nereye gideceğim parasız pulsuz :( Moralim çok bozuk. Bu evde ders bile çalışamıyorum bir sene kaldım zaten nasıl olacak benim bu halim çok kötüyüm çok..

• İş bulup yurda geçebilirsin, yaşam tarzın zor olacaksa bile daha mutlu olacağına eminim

• Yaaa bu nasıl bir şiddettir sopa kırmakta ne demek :o

0|0
    0|0
  • baba filan olamaz o mahluk.. saygı zorla şiddetle alınmaz hak edilir nokta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...