Yolda bir hayvana eziyet edildiğini gördünüz? Ne yaparsınız?

Yolda kafası kıyak bir grubun bir hayvana eziyet ettiğini gördünüz? Ne hissedersiniz? Ne yaparsınız?

• Tepki gösterir uyarırım.
    83% (45)96% (24)87% (69)Oy Ver
  • Tepki göstermeden geçer giderim.
    2% (1)0% (0)1% (1)Oy Ver
  • Çok üzülürüm ama bir şey demeden uzaklaşırım.
    15% (8)4% (1)12% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• o şahıslardan onu alırdım. laftan anlayabilecek kapasitede olmycakları için bu konu zaman harcamaz onun için ne yapabilirm onu düşünürdüm

1|0
    0|0
    • Kafası kıyak insanlar diyorum nasıl alacaksın Korkmaz mısın

• cesaret edememek derken mantık lazım. o an o kızdan bir farkım yoktu ve dediğim gibi şoka girdim. etrafa bakyorm neden duruyosnz diyorm kmseden çıt çıkmyor anca izliyordular. eve geldim polisi aradım hemen ağlıyorm. dengesiz bana yakını mısın dedi olmadğmı öğrenince kapadı suratıma. sabahında adliyeye gittim savcıyla görüştüm amaa adam yakını olmadğmı öğrenince bana aptalmışım gibi baktı. bir imzayla neler yapablcek yetkiye sahpken pislk hç bşy yapmadı hatta tersledm onu orada surat bir karış put gibiler ya. o gün sağlam bir mesleğimin olması gerektğne inanmıştm

• şimdi bu tip bşyle karşılaşsam daha soğuk kanlı olcağmdan eminim. o an kafada olayı düşünp anında uygulamaya geçmek lazm onu bilyorm

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir keresinde 7-8 yaşında çocuk parmaklığın arkasındaki saklanmış kediye havlıyodu korkutuyodu kesi ama nasıl korkuyo bende çocuğun arkasından hav diye bağırdım çoçuk korktu. Çocuğa dedim ki bak oda senin gibi korkuyor güzel oluyor mu böyle dedim hayır abi dedi herhalde daha yapmaz. Anneside izliyor ına ayrı ayar oldun zaten bişey diyemedi

2|0
    0|0
  • Tepki veririm hemde çok sert bir şekilde

2|0
    0|0
  • Görmedim sıkıyorsa yapsınlar.

1|0
    0|0
  • Dayak yiyeceğimi bile bilsem girer aralarına alırım o sevimli dostu. Ben kediye tekme attı diye adamı dövmüştüm bir kere. Hayvana eziyet eden her türlü hayvanın karşısına dikilirim.

2|0
    0|0
  • aynısının iki katını yaşatırım ona.

2|0
    0|0
  • O hayvana eziyet eden diğer hayvana sararım.

2|0
    0|0
  • o hayvanı onların elinden alır giderim

2|0
    0|0
  • tepki gösterir ve engellerim

2|0
    0|0
  • Uyarıp ters laf ettiği için kavga ettiğimi biliyorum gerisini sen düşün.

2|0
    0|0
  • Videolarını çeker sosyal medyada paylaşırım.

1|0
    0|0
  • Sokak insanına aynı şeyi yapardım

1|0
    0|0
  • Hepsine teker teker dalarim

2|0
    0|0
  • Hep yanimda gezdirdigim bir seyi kullanmanin vakti gelmis demektir

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tepki gösterir uyarırım.

1|0
    0|0
  • tepkı gösterırım olay cıkar

1|0
    0|0
  • bu yuzden cok dert actim basima pisman da degilim

1|0
    0|0
  • Tepki gösteririm kavga etmem ama yasal yollardan peşini bırakmam o şahısın o hayvanıda orada bırakmam alırım sahiplendiririm varsa tedavisi yaptırırım.

1|0
    0|0
  • A dedim

1|0
    0|0
  • tepki göstermeyen insan ölmüştür zaten. hayvanı kurtarana kadar uğraşırım. gerekirse polisi ararım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...