Kızlar, soğuduğunuz birine belli bir süre sonra ilgi duyar mısınız?

Kızlar ben yapım gereği çok sessiz birisiyim. Konuşkan değilim. Aşk işlerinin sadece tiple alakası olmadığını hepimiz biliyoruz. İlk görünüşte beğenilen birisiyim. Ancak benim bu çekiciliğim kısa süreli. iş iletişime geçince bitiyor. Ağzım laf yapmıyor maalesef. Üniversite 1. sınıfım. Belki bir fırsattı benim için ama olmadı kimse tanımıyordu beni sonuçta kendimi sosyal biri göstermeyi denedim o da olmadı..

Sınıfımdan bir kıza açıldım beni reddetti 5 ay geçmesine rağmen onu unutamadım. Unutamadım ama asla üzerine gidip kızı iyice kendimden soğutmadım. Reddedildikten sonra kızdan uzak durmaya çalıştım. Hergün sınıfta görsemde canım yansa bile ona sevgimin devam ettiğini belli etmedim. Kızın sevdiği de yoktu bu arada. Beni görsel olarak beğenmiş ama muhabbetim sarmayınca soğuduğunu kızın samimi olduğu arkadasından öğrendim.

Bu arada belirtiyim hiç normal kız arkadaşım da yok. Sınıfımdaki bir kaç kız benim hakkımda ''gıcık, kasıntı'' dediklerini kulaklarımla duydum. okulun ilk günleri bana aşırı samimiydiler. Ben çok sıcak davranmaya çalışsam da benim aslında nasıl biri oldugumu anladılar. Her şey tiple bitmiyor yani. Ben yakışıklı olsam ne olur herkes beni çirkin görüyor Şu an.

Ben yeni bir sayfa açsam yalnızlığa sevgisizliğe karşı sabırlı olup 2. sınıfa kadar kendimi iletişim, sohbet,özgüven konularında geliştirsem ve her zaman güler yüzlü olsam. 2. sınıfta benim hakkımdaki düşünceleri iyi yönde değişir mi?

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Seviyorsam soğumam

0|0
    0|0
  • Degisirr tabi

0|0
    0|0
    • ciddi misin? mesela senle aynı ortamdayız hiç tanışmadık önceden. sen beni görsel olarak beğendin seninle sohbet etmeye başladık diyelim ama ben pek konuskan olmadıgım için muhabbetim sarmayınca sen benden soğudun selam bile vermemeye başladın. Hatta sana açıldım sen beni reddettin soğudugun için.
      Ben kendimi bu konuda düzeltsem senin llerideki düşüncen değişir ve benden tekrar hoşlanmaya başlar mıydın?

• Evet gercekten

Yükleniyor...