Hayatınızı ve zamanınızı değerli kılan şey nedir?

Hayatınızı ve zamanınızı değerli kılan şey nedir?Sizin hayatınızı önemli kılan nedenler neler? Zamanınız kıymetli mi?

0|3
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatı olaylar, düşünceler, karakterler önemli hale getirir. İnsan kendi başına amaçsızdır. Vaktini de bunları amaç edinmekle harcar.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Kıymetsiz Şu an.

1|0
    0|0
  • İnsan olmam, abd olmam, kul olmam..

"Duanız olmasa ne kıymetiniz var?"
    Furkan/77

1|0
    0|0
  • insan sevmeye başladı mı yaşamaya da başlar.. yaşamıyorum henüz onun için değerli değil henüz

1|0
    0|0
    • Hersey sevmek değil, Şu an nefes alıyorsan yaşıyorsun demektir.😊

• Hani derler ya, ben sensiz yaşayamam, diye. Ben onlardan değilim. Ben sensiz de yaşarım; ama seninle bir başka yaşarım.
      evet nefes alıyoruz bitkilerde nefes alıyor ama sevince bir başka yaşarsın.. dünya aşkla döner aşkla ritim değiştirir sevgiyle dengelenir sevdanın rengidir gökyüzü..

https://www.youtube.com/watch?v=pfkzWKdjG-k

• Oldu mu be abi bu sarki. Durup dururken onu hatirlattin

• Bir Haftada 147 Saat var..
    70 Saatini calisirim
    35 Saati uyku..
    14 saat kitap okurum.
    4 Saat ata binerim.
    Geri kalaniysa Cocuklarim :F

1|0
    0|0
  • Hedeflerim :D

1|0
    0|0
  • Ailem

1|0
    0|0
  • Kendimi bir oyuncu olarak gorup matematik gelistirildi fizik gelistirildi kas yapildi kiz tavlandi uluslarasi konferanslara katilim gercekleslesti seklinde yonettigim bedenime telkinler vermek hayatimi ve zamanimi degerli kiliyor.

1|0
    0|0
  • Dokunulmazlarım, düşüncelerim hayata bakış açımın sadeliği değerini kat ve kat arttırır.

1|0
    0|0
  • "O"... Başka bir şey değil.

1|0
    0|0
  • Hayaller sanırım

1|0
    0|0
  • hayır yok

1|0
    0|0
  • sadece ailem.

1|0
    0|0
  • Zamanim kiymetli onemli kilan konusmaktan zevk aldigim insanlar :)

1|0
    0|0
  • Sanatım. Evet zamanım kıymetlidir hatta zorlasam zaman=para ya bile çıkabilir kapı

1|0
    0|0
  • Şu an zamanın kıymetini bilmiyorum ama şunu iyi biliyom hayatımın önemli kılan tek etken özelikle başta annem , babam ve kardeşlerimdir bu nedenler için nefes alıyom yetmezmi?

1|0
    0|0
  • Sadece iş hayatım

1|0
    0|0
  • Hayat felsefem ve düşüncelerim ve bunun uğruna yaşamak

1|0
    0|0
  • Benim.

1|0
    0|0
  • oyunlar

1|0
    0|0
  • Zaman hızlı geçiyor ama kıymetli değil geçen zaman geçmiştir geleceğe bir an önce gelmek lazım

1|0
    0|0
  • derdi dünya olanın dünya kadar derdi olur
    der de göçerim

1|0
    0|0
  • kıymetli

1|0
    0|0
  • zamanım param ve gücüm

1|0
    0|0
  • Vatanım için şehit olmak istiyorum. Lakin bir yandan da ailem var üzülmesinler diye neyse... Vatan sevgisi diyorum.

1|0
    0|0
  • Sevdiklerim

1|0
    0|0
  • Hayatımda bir sürü değerli kılan şeyler var, insanlar tarafından seviliyorum, kendimi seveceğim bir dış/iç güzelliğim var, işim gücüm beni sahiplenen bir ailem var, dostlarım sosyal çevrem geniş işte bunlar hepsi benim için hayatımı değerli kılan şeyler gibi ama içimde olan bir tek sır yüzünden hiçbiri anlamsız kalıyor, kimseye söyleyemediğim içimde her gün büyüyen o sır yüzünden psikolojim bozuluyor ve ben her gün ağlasamda zırlasam da bu şey ben ölünce son bulacak sanırım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Anlam yoklugunu yasiorum galiba her konuda fazla rahatladm en baaiti ygs ye girecegim ve hala calismiorum :0

1|0
    0|0
  • Ailem

1|0
    0|0
  • Giden zamanin bir daha gelemeyecek olması

1|0
    0|0
  • zamanım değerlıdır

1|0
    0|0
  • Ürettigim ve tükettigim anlar. İş, fikir üretimi neticesinde para kazanmak ya da bir alişveriş neticesinde para harcamak falan. Somut yaklaştik mevzuya farkli olsn dedm😄

1|1
    0|0
  • Benim zamanım kıymetli o yüzden mümkn oldugunca gec yatar , erken kalkmaya calısırm.

1|0
    0|0
  • Kiymetli

1|0
    0|0
  • Kitaplarım

1|0
    0|0
  • ailemle vakit geçirmek

1|0
    0|0
  • Hayatta oluşum. evet hala burdayim.

1|0
    0|0
  • Hayatımı önemli kılan ailem en iyi dostum ve yaşadığım güzel şeyler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...