Bu konu ciddi lütfen ciddi cevap verin?

Kardeşim daha sekiz yaşında üçüncü sınıfa gidiyor ama şimdiden okuldan bikmis hergün zorla ağlaya aglaya gönderiyoruz onun yüzünden evde huzur kalmadı bir el atsanız. Şimdi kardeşim hakkında biraz bilgi vereyim çok kıskanç mesela diyor ki ben niye senin gibi liseye gitmiyorum ben abimler den büyugum ama onlar okula gitmiyor ben gidiyorum (abim mezun kpss hazırlanıyor bende liseye gidiyorum ) sonra yok niye ablam benden önce geliyor eve (ki bunu anlatsakta anlamiyor ben 7-16 arası okuldayim o ise 12-17 ) sonra niye onunla aynı okulda olan bir kardeşi yokmuş. niye ben sabahciymisim o öğrenci (sabret diyorum iki sene sonra sen de sabahci olacaksın ama yok sabredemezmis) ... Yani biz ona okulu nasıl sevdirebiliriz

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bir çocuğun okulu sevmesi için önce öğretmenini sevmesi gerekir bana göre öğretmeniyle konuşarak bu sorunu çözebilirsiniz diye düşünüyorum kuzenim çocuk gelişimi mezunu oda aynı fikirde :/

3|2
    0|0
    • Sınıf değişimi iyi olur mu sence

• okul dğeişikliği yapma fikride yararlı olabilr

• Ama zaten değiştirdik ve okulu çok iyi bir okul sırf ben orda okudum diye oda oraya gitmek istedi gönderdik bizde ama şimdi de özel okul istiyor ve bizim onu gönderecek kadar gücümüz yok

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...