Otobüslerde yaşlılara yer verir misiniz? yoksa umrumda olmaz diyenlerden misiniz?

Otobüslerde yaşlılara yer verir misiniz? yoksa umrumda olmaz diyenlerden misiniz?

• Yer veririm.
    65% (13)85% (17)75% (30)Oy Ver
  • Umrumda olmaz.
    35% (7)15% (3)25% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlık ölmedi ya yer veririm tabiki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kullandığım otobüste 5 duraklık yolculuk yapıyorum, giderken yüzde doksan dokuz boş yer olmaz ayakta giderim, gelirken son 3 durakta otobüs boşalır, oturan olmazsa otururum

2|0
    0|0
  • Gerçekten yaşlı ve oturmaya ihtiyacı olan biriyse veririm. Bütün gün her tarafı gezen kadın otobüse binince bacağım ağrıyor derse kusura bakmasın.

1|0
    0|0
  • Görür görmez yer verir yardımcı olurum

1|0
    0|0
  • Tabii veriri.

0|0
    0|0
  • daha ön kapıya ayağını atar atmaz yerini hazır ederim

0|0
    0|0
  • Yer veririm de kendileri isteyince olmuyor

0|0
    0|0
  • Yer veririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• psikopat_hatun diyorki benim kendime ait yerim var oraya yaşlılar oturamıyor :Do yüzden şanslıyım :D hani şoför koltuğunun arkasındaki koltuğun arkasında küçük yer oluyor millet oraya pazar poşeti falan koyuyor biliyor musun bilmiyorum :D oraya bağdaş kuruyorum sırtımı cama yaslıyorum kucağıma montumu çantamı koyuyorum kulaklığımı takıyorum http://i.hizliresim.com/0n70LR.jpg işareetli olan yer bk :D

0|0
    0|0
  • Yer veririm

0|0
    0|0
  • Genelde veriyorum ama bazen çantam cok ağır ve cok yorgun oluyorum o zaman su genç erkekler neden yer vermiyo diye sorguluyorum 😂

0|0
    0|0
  • genelde oturmam ayakta :)

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz, banane

0|0
    0|0
  • Veririm.

0|0
    0|0
  • Bir kere yer vermedim boynum tutuldu 1 hafta sağ tarafıma dönemedim :D

1|0
    0|0
  • Yer veririm

0|0
    0|0
  • Tabiki vermeliyiz!!

0|0
    0|0
  • +55 lere veririm en az. hic kusura bakmasinlar okulda yorgunluktan bitap dusuyorum zaten. ama genelde camdan bakarim zaten illa birileri yer verir

0|0
    0|0
Yükleniyor...