Erkek olmak istiyorum?

Ne düşünüyorsunuz sizce yapmalı mıyım? (Bunu önemseyen biri değilimdir sadece merak ettim)

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bence olmak istemezsin :) bazı açılardan çok zor oluyor... Kadınların yükü Erkeklerden farklı , erkeklerinde yükü kadınlardan farklı... Bence bir kadın olarak kal ^^ çünkü kadınlar erkeklerden daha güzel :)

Birde , kadın olarak yaşayıp biyolojini-fiziğini erkek olarak değiştirmek biraz absürt kaçabilir... yani nasılsan öyle devam et bence , kendine acı çektirme Kadında-Erkekte ikisi de çok güzel varlıklar :)

1|0
    0|0
    • Erkekler daha rahat ve samimi geliyor bana hep onlar gibi olmak istemişimdir

• Aslında uzaktan ne kadar rahat ve samimi gözükseler de içlerinde mutlaka başka yönlere çekecek arzu ve istekleri vardır belkide bu şekilde kızları tavlıyorlardır... ben şahsen öyle yapmıyorum fakat erkeklerde dediğin gibi bir rahatlık var onunda zaten fiziksel ve zihinsel sebepleri var :)

En İyi Kız Görüşü

• Bunu turkiyede yapms olanlarn yasadigi zorluklari ogren ve emin ol takmiyosan yap gitsin hissettgn sensin seni nasil gordukleri diil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• gel yer degiştirek

1|0
    0|0
  • Bu düşüncenden vazgeç , al tarağını makyajını aynanın karşısına gel yoluna devam et.

1|0
    0|0
  • eğer dünyaya kız olarak geldiysen öyle kalmak zorundasın erkek olarak geldiydsen öyle de kalmak zorundası ve cinsiyetin sonradan değiştirenlere Allah lanet yağdırmıştır yani demek oluyor ki cennet yüzü görmeyecek kve insanlar arasında dışlanırsın ve tiksindirici olursun ve kesinlikle aklından öyle şeyleri çıkart

0|0
    0|0
  • eğer profil foton fake değilse bu kadar güzel olup da erkek olmak isteyen dünyadaki tek kişisindir ♥

1|0
    0|0
  • umrumda değilsin kanka😂

0|0
    0|0
  • Ödünç verebilirim kanka

0|0
    0|0
  • Ol gitsin ya bir daha mı geliceksin dünyaya

0|0
    0|0
  • Ama pipin yok ://

0|0
    0|0
  • Trans olma bosver

0|0
    0|0
  • erkek olmak güzeldir hoştir disaridan ema içine girince anlarsinki... gibidir hea :D

0|0
    0|0
  • Türkiyede hoşgörü ile karşılamaz kimse.

0|0
    0|0
  • başka derdin yok mudur?

0|0
    0|0
  • erkek olup napacaksın ki?

0|0
    0|0
  • Kendin ol yeter

0|0
    0|0
  • Neden ama? Nedeni onemli