En iyi dostu en iyi dost yapan nedir?

Hangi özellik bir insanı sizin için en iyi dost kategorisine sokar? Peki ya siz, hiç kimsenin en iyi dostu oldunuz mu? Bu sıfatı hak edecek ne yaptınız?

2|0
26|32

En İyi Erkek Görüşü

• Benim en iyi dostum köpeğimdi onuda en iyi dost olma sebebi sevgisi çıkarları için değil gerçekten sevdiği içindi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana göre en iyi dostlar çocuk çağındaki dostlar - okul, lise, Üni, sonra iş yeri yani sürekli iletişim halinde olan kişiler iyi dost olabilir.
    Samimi ve rahat insanları dost olarak görürüm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Kafama su şişesiyle vurması. Sınıfa ilk geldiğim gün vurmuştu ilkokul 2de, hala arkadaşız işte. ( Not: Üniversitenin ilk günüde ben ypaıştırdım kafasına su ile ( İntikam alındı!) ) :D

1|0
    0|0
  • defalarca oldum..
    iyi gününde yanında / yanımda olan değil, kötü günümde / gününde yanında / yanımda olan dostumdur..

1|0
    0|0
  • Her insanın vücudunda bir uç nokta vardır. Bazıları bu uç noktayı bulmak için çaba sarf eder. Bazıları ulaşır, bazılarıda yarı yolda bırakır çeker gider. Bu uç noktaya ulaşabilenler en iyi dostlardır.

1|0
    0|0
  • Borç verdiğinde tekrar sana ödemesi

1|0
    0|0
  • Fedakarlik ve sadakatidir. Sirtininyaslicagin guvenli duvardir cik gel dediginde noldu diye sormayandir

1|0
    0|0
  • Dostla ye iç gez ama ticaret yapmazsan en iyi dosttur

1|0
    0|0
  • Geçirdiğimiz zamanı beraber iyi değerlendirebilmemiz.

1|0
    0|0
  • Güven.

1|0
    0|0
  • Çağırıp gel dediğinde ne oldu veya neden diye soran değil de nerdesin diyen insan en iyi dosttur

1|0
    0|0
  • en iyi dostu senin en iyi dostluğun yapar.

ever 15 senelik 4 kişilik dostluğumuz var birbirimiz için herşeyi yaparız.

1|0
    0|0
  • En mutlu ve en üzüntülü zamanlarında hep yanında olması seni her zaman törele edebilmesi ve sırlarınızı saklayabilmesi

1|0
    0|0
  • Elimi uzattigimda gelebilecegine inandigim...

1|0
    0|0
  • Kötü günde belli eder kendini

1|0
    0|0
  • geçmişte yaşananlar

1|0
    0|0
  • Bana göre dost acı gününde belli olur.
    Ne kadar arkadaşım var desende acı zor gününde kim yanındaysa odur benim için dost.
    Bazıları menfaat uğruna dostluk kurmaya çalışsada ben o tarz insanları hayatıma sokmuyorum

1|0
    0|0
  • Biri bana birsey dediginde arkamdan beni savunmasidir..

1|0
    0|0
  • her zaman yanında olması

1|0
    0|0
  • Durust ve iyimser olmak yetiyor

1|0
    0|0
  • dost olması

1|0
    0|0
  • satmaması

1|0
    0|0
  • biz kardeş gibiyiz sürekli yanyanayız yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez

1|0
    0|0
  • Her durumda yaninda olmak, arkadasini korumak, manevi olarak destek olmak,

1|0
    0|0
  • sıcaklığı ve güvenilirliği

1|0
    0|0
  • Dürüstlük , Güven vermesi , İyi ve Güzel Ahlaklı olması :)

1|0
    0|0
  • sadakati.

1|0
    0|0
  • Fedakarlık nedir bilirmisin

1|0
    0|0
  • Seni anlamasi galiba

1|0
    0|0
  • dost mu kaldı bu devir de?

0|0
    0|0
  • karayı ak, akı kara yapandır dost...

0|0
    0|0
  • Malı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 25

• En iyi dostum olanların en iyi dostu olamadım çoğu zaman. Bana gelirsek: birine "en iyi dostum" diyebilmem için samimi, güvenilir olması gerekiyor.

1|0
    0|0
  • Sonsuz güven ve sevgi @sekerlemekeyfisi

1|0
    0|0
  • Kendimde onu onda kendimi görüyorsam iyi dostumdur o benim. evet oldu Birşey yapmadım ben kendim oldum bana kendim gibi bir dost verdi Allah çok şükür

1|0
    0|0
  • her zaman yaninda olur asla yalniz birakmaz

1|0
    0|0
  • Kötü gününde sürekli yanında olmak, onu daha doğru kararlar vermeye yöneltmek ve en önemlisi anlayabilmek.

1|0
    0|0
  • her anında iyi-kötü yanında olan, hata yaptığında seni uyaran arkanı döndüğünde güvenebilecek biridir bana göre

1|0
    0|0
  • Seni değiştirmeye çalışmadan, sen olduğun için kabul etmesi onu en iyi dost yapar :)) Evet şükür ki oldum 😍

1|0
    0|0
  • anlayış ve iyi niyet

1|0
    0|0
  • Seni sen yapan nedir? Ne yaptin da en iyi dostum oldun onun cevabini ver sen hele.

1|0
    0|0
  • Kardeşten ötedir onla her şeyini ama her şeyini paylaşırsın birbirinizden tiksinmezsiniz küsünce 2dk sonra barışırsın tek kavgaya giremezsin yediğiniz içtiğimiz ayrı gitmez birlikte ağlar birlikte kudurusun en son olarak ona dost değil kardeş denir

1|0
    0|0
  • Yıllar yıllar.. bizi ayiramayan yıllar.. kopucak gibi olan, inceldigi sandigim yerden kopucak derken daha da güçlenerek devam eden mucizevi hal 😊

1|0
    0|0
  • Samimiyet doğruluk

1|0
    0|0
  • benim onun yanında olmadığım zamanlar bile yanımda olan 8 yıldır dostum olan biri var hic görüşmesek yillar sonra yanina gitsem ayni olacağına eminim..

1|0
    0|0
  • Çok güvenilir ve kafa dengi olması

1|0
    0|0
  • güven başta gelir sonra her yönüyle kabul edebilme, az ego , yanında olma ben bunları yaptım yapıyorum ama bana bunları yapmayanları hayatımdan çıkarmaya çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Sonsuz guven

1|0
    0|0
  • Derdime "bosver yaa" demesin yeter😐

1|0
    0|0
  • En sacma dramlarimi bile dinleyip "sakin ol" diyecegine benimle birlikte kafayi yemesi :D

1|0
    0|0
  • Seni her halinle kabul etmesi tanimasi garipsemiyor olmasi

1|0
    0|0
  • Arkadaşını asla ama asla yalnız bırakmaması.

1|0
    0|0
  • Kafa denge olmasi durust olmasi dost kategoresine

1|0
    0|0
  • En iyi dost olabilmesi için her koşulda yanında olabilmesi ve sadece derdini anlatmakla kalmayıp dert dinlemeyi de bilmesi lazım

1|0
    0|0
  • Çoğu kişinin en iyi dostuyumdur, her zaman yanlarında olarak ve destek çıkarak hak ettim bunu

1|0
    0|0
  • birbirinin her halini anlayabilen iki kişi dosttur yani en azından ben bu şekilde ayırıyorum

1|0
    0|0
  • En kotu gununde ya da en mutlu gununde yanindaydim o da her zaman benim yanimdadir

1|0
    0|0
Yükleniyor...