12 yaşındaki kızın, 65 yaşındaki adamla evlendirilmesine Amerika'nın verdiği tepkiye bakın. Sizce?

Bizimkiler anca alkış tutsun. Sırf bu yüzden Amerika'da yaşayabilirim.

Güncellemeler:
Burada bahsettigim apayri bir olaydi. Ulkemi kotulemeye falan calismiyorum, konuyu saptiricak olan varsa soruma yanit vermesin bu kadar. Kafa sisirmeyin :D

1|0
1|16

En İyi Kız Görüşü

• Yerdiğiniz amerikalılara bakın insanlık öğrenin

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bence de gitmelisin tam senlik.

"... Amerikalı aktör yönetmen Woody Allen ile, uzun süre ilişki yaşadığı aktris Mia Farrow'un birlikte evlat edindiği Dylan Farrow, 7 yaşındayken üvey babası Allen'ın kendisine tacizde bulunduğu iddiasını yineledi. Woody Allen, Farrow'un diğer üvey kızıyla da ilişki yaşamış, hatta Farrow'dan ayrılıp onunla evlenmişti."

"... Mia Farrow’la evliyken evlatlık kızı Soon Yi Previn’le aşk yaşamaya başlayan Woody Allen, skandal ilişkisi hakkında ilk kez konuştu..."

bu tarz haberle aslında o kadar çok ki.. ama boşa uğraştığımı fark ettim.
    netice itibariyle Atalarımız "cücük yumurtadan çıkmış, kabuğunu beğenmemiş" diye yerinde bir laf etmişler...

0|0
    0|0
  • hukuk insanı dediğimiz kişilerin daha küçücük çocuğa yapılan toplu tecavüzü "kendi isteği vardı" diye haklı bulduğu ülkede yaşıyoruz, ülkeyi kötülesen bile haksız olmazsın. beğenmezsen gidersin diye tepkiler gelmiş aslında haklılar bu çöplükte yaşamak istemeyen herkes bırakıp gidebilse çok güzel olur. geride kalanlar artık birbirini mi yer kundaktaki bebeğe tecavüz mü eder sırf kadın olduğu için insanları mı öldürür hiç umurumuzda olmaz.

0|0
    0|0
  • İzleyemedim ne yapıyor

0|0
    0|0
  • Şeriat ülkesi olsa kimsenin ilgisini çekmez sanırım

0|0
    0|0
  • bamya. tir olup gidebilirsin. Doğunun köylerindeki olayları heryerde oluyormus gibi gösterme. G. tü yiyen trakyada egede karadenizde yapar böyle bişi.

0|0
    0|0
  • 18 yaşında dedim bildim :D hayatında amerika gitmemiş konuşuyor ya :D

0|0
    0|0
  • baktik

0|0
    0|0
  • Yabanci uyruklu ulkeler herzaman daha dusuncelidir..

0|0
    0|0
  • amerikanın halkı gerçekten insan haklarına saygılı

devleti ise tam tersi

değişik bir toplum

0|0
    0|0
  • BURDADA OLSA Aynı tepkiyi verirler illa batı özentisi illa din düşmanı olmanız mı gerekiyor bunu yapmayın kendi özünüze dönün.

0|0
    0|0
  • Zihniyeti bu topraklara ait olmayanin cesedi de, buralarda kalmasın, mümkünse...

0|0
    0|0
  • Amerikada yaşıyorum sen amerikayı heralde filmdeki gibi sanıyorsun bırda bikere komşuluk bağı falan yok burada değişirsin ben değiştim

0|0
    0|0
  • git ozaman amerikaya amerika seni alirsa tabi türk halkini kötü göstermeye çalisma

0|0
    0|0
    • Sende laf sokucak yer ariyorsun. Asil konuyla ilgilensen belki daha iyi prim yapma firsatin olur.

• Benim dusuncem seni ilgilendiren bir sey degil, benim burada bahsettigim apayri bir sey. Konuyu saptirma dengesiz misin nesin.

• hehe hadi devam havla Gavur özentisi

• şakamı bu gerçekmi

0|0
    0|0
  • Acı larla gecen Güzel gunler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...