Sırf insanlar biraz merak etsin diye başınıza kötü bir şey gelsin istediniz mi?

Ben hep isterdim daha sonra yakınım vefat etti ve anladım ki başınıza o kötü dediğimiz şey geldiğinde insanların merakından çok daha önemli şeyler oluyor. Çocukluktan kaynaklı bir istekti herhalde.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• toplumumuzda genelde güzel hemşire gördüğünde böyle bir istek oluşuyor bu hemşireye hasta olsam keşke diye. sonra kıl dönmesinden gidiyorlar aynı hemşireye kıbleye karşı indiriyorlar donları ne hemşire görüyorlar ne doktor. her zaman iyi isteklerde bulunmak lazım..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• www.kizlarsoruyor.com/.../a55239-denenmis-acindirma-taktikleri

aslında bu benceyi biraz bu yüzden yazdım

0|0
    0|0
  • Yok şuanki eşimle sevgili ve nişanlılık döneminde kavga edip sinirime hakim olmadan kırdığım zaman tavıra bürünürdü haklı olarak. O zaman başıma bişey gelsede arada kaynasa derdim :))

0|0
    0|0
  • hayır... o şekilde düşünmen çok saçma... düşenin dostu olmaz.. dost gibi rol keserler okadar..

0|0
    0|0
  • Bende istedim boyle biseyi ya. Ama cevremdekilerin gercek olup olmadiklarini gormekti amac :)

0|0
    0|0
  • Merak için değilde okula gitmemek için istemiştim iki saat sonra iki çoban köpeği saldırdı on gün okula gitmedim ama her gün gobegimden iğne yedim 😆

0|0
    0|0
  • Tek kollu samuray diye bir film vardı eskiden ben de öyle kılıç kullanayım da tek kolum olmasın diye düşünmüştüm. Sonra kılıcı, tuvalette rahatlığa tercih ettim ve vazgeçtim :)

0|0
    0|0
  • Biraz.

0|0
    0|0
  • Ego ya gel bu nasıl bir ilgi manyaklığı bu nasıl diva lık

0|0
    0|0
  • O kadar manyak deilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2