Aslında herkes kendine yetebilir neden bir sevgilimiz olsun isterizki?

sulandırmadan cevaplarsanız sevinirim
evet ne düşünüyorsunuz?

0|2
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey arkadaşla veya aile ile paylaşılmıyor, ya da herşey onlarla yaşanmıyor. İnsan paylaşmak ister, sevincini, hüznünü. Paylaşmayı geçtim, yürekte bir kıpırtı ister, hayatında bir heyecan ya da kendine çeki düzen vermek için birini..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mesele yetmek ya da yetmemek değil aslında. Sadece başını omzuna yaslayabileceği, beraber gülüp beraber ağlayabileceği, mutluluğu da hüznü de paylaşabileceği birini istiyor insan yanında.. Hani şair diyor ya; ben sensiz de yaşarım fakat seninle bir başka yaşarım. İşte demek istediğim tam da bu. Elbette yalnız da idare edebiliriz fakat yanımızda bir kalbin varlığı varken daha güzel idare ederiz.

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Tabi haklısın

1|0
    0|0
  • Saçma bir bakış açısı.

1|0
    0|0
  • Doğru. İnsan kendi kendine yetebilir. Paylaşmaya da gerek yok. Mutluluğunu paylaşamazsın. Senin mutlu oluşun başkasının kaldıramayacağı bir yük olabilir ya da onun umrunda da olmayabilir. Mutsuzluğu da paylaşırsan zaten kendi kendine yetemiyorsun demek.

1|0
    0|0
  • Sevmeden sevilmeden hayat neye yarar?

1|0
    0|0
  • Yalnızlık kotu asd

1|0
    0|0
  • aynen bencede

1|0
    0|0
  • Sevgili ask zararlidir.. A$iri doz yapiyor insanda, ve hedeflerime giderken yoldan cikarabilir.

1|0
    0|0
  • Bişeyleri paylaşmak için.
    Not: cinsellik değil

1|0
    0|0
  • Sevgi ihtiyacından...

1|0
    0|0
  • İnsanın fıtratına aykırı bu

1|0
    0|0
  • sevgıloınız olmasın eşiniz olsun

1|0
    0|0
  • Yalnızlık allaha mahsus.

1|0
    0|0
  • Istemeyin aynen yaa

1|0
    0|0
  • Şöyle ki insanın sevmeye ve sevilmeye ihtiyacı var

1|0
    0|0
  • sorun yetmek değil yetirdğini paylaşma arzusudur hatta kendını adayabıleceğin bir şeye olan arzudur

1|0
    0|0
  • Bu iç gudusel birsey Allah böyle yaratmis

1|0
    0|0
  • osbir mi?

0|0
    0|0
  • Cık sevgili istemiyorum eş lazim bana hem yoldaş hem sirdaş hem kişisel ihtiyaclar için 😕

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevgili değil istenilen.. aile eş dost dışındaki sevgi isteği.. herkes başka sever, aşkın yeri bambaşka..

1|1
    0|0
    • sıkıntıda orada ya ınsanların hep bencılce davranıp bıseyler beklemesı oysakı kendını verebılmektır

• İnsan hayatında bir kişi daha istiyor ya bazen

1|1
    0|0
  • Katılıyorum sana

1|0
    0|0
  • 19 yaşındayımve hiç erkek arkadaşım olmadı. Sadece o sevgi tarafın eksik kalıyoraile haricinde ki sevgi fakat bunu cerebilecek yalnızca sevebilecek çıkar düşünmeyecek insan göremediğim için oda eksik kalsın diyorum of yazarken yoruldum

1|0
    0|0
  • biraz ergenlik azıcık özenme ya da ailende göremediğin sevgiyi gösreme beklentisi birleşince ortaya çıkan şeye deniyor sevgili

1|0
    0|0
  • YETEMEZ. insanın doğasına aykırı ve bu bilimsel bir sey her insan ömrü boyubca yanında birilerini ister. Boşuna mı hayat arkadaşı denilen bir kavram vardir

1|0
    0|0
  • Tabiki insan kendine yetebilir ama bir yere kadar, insan baskasindan duymak istiyo bazi seyleri ya da sevmek sevilmek istiyo bir takim egoyu tatmin etmekte denebilir sanirim sevgi guzel sey ama bazen kendini sevmek yetmiyo

1|0
    0|0
  • Yok istemiyorum ben Aşka doydum ayrılınca bir daha kimseyi istemem herelde 😂

1|0
    0|0
  • İstemiyorum zaten sadece aşık oldum ve oldu

1|0
    0|0
Yükleniyor...