Kapat

İslam dininden soğuduğunuz oluyor mu benim gibi?

Öyle yobaz öyle ahlaksız öyle saçma insanların müslüman olduğunu görüp duyunca fikirlerini duyunca islamdan soğuyorum bazen Allah inancı olan biriyim sorumluluklarımın hepsini yerine getirmiyorum belki ama saygım var inancım var iyi bir insan olmak adına elimden geleni yapıyorum ama bazen böyle şeyleri görünce müslüman olduğum için bir garip hissediyorum bu hissi nasıl yenebilirim yargılayın diye söylemiyorum fikirlerini belirtebilirsiniz ama sizce ne yapmalıyım?

0|1
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bu iktidarın en büyük tahribatlarindan biri zaten

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• Bende bu aralar aynı durumu yaşadım , artık hacı hocaları dinlememeye Kuran-ı Kerimden başkasını klavuz edinmemeye karar verdim. Doğru olanda bu , sahtekarlar yüzüne ne olduğumuzu şaşıracak durumlara geldik.

1|0
    0|0
  • Sen=Ben. Soğuttular malum kişiler.

0|2
    0|0
  • Hayır olmuyor. Yobazlar soguyor sadece

0|0
    0|0
  • Sen onların söylediklerinin hiçbirine bakma çünkü İslamiyet adına konuşacak belkide en son kişiler onlardır.

0|0
    0|0
  • Gördüğüm kadar iki tip müslüman var, Kuran müslümanları ve Emevi müslümanı. Sanıyorum Emeviler sayıca fazla ve insanları olumsuz etkiliyorlar ki deist ve ateistler çoğaldı. Kuran yolunda devam edeceğiz.

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Müslümanlık kişilere göre değil Kurana göre yaşanır. Bunu bilmeyen zayıf karakterliler de böyle trol gibi sorular sorar. Sen iyi ol ki herkese örnek ol.

0|0
    0|0
  • Kendine bak.

0|0
    0|0
  • İslam dan neden soguyosun ki doğru duzgun yaşamayı insanların kardeşliğini paylaşımını hedefleyen din var ama insanlar bunu yapmayıp ben muslumanim. İşte diyosa kusura bakma ama dinde suç yok insanlardan soğu sen İslam dini kusursuz bir dindir

0|0
    0|0
  • din ALLAH ile kul arasındadır sen kulsun sen ALLAH'a aitsin ondan geldin ona gideceksin topraktan yaratıldın ya balçıktan miletin ne hissttiği senin umrunda olmasın sen ne hissediyosun için ne diyorr ALLAH diyor mu

0|0
    0|0
  • Ne gibi insanlar, fikirler duyuyorsunuz?

0|0
    0|0
  • insandan soğu dinden değil. ikisi çok farklı şeyler. kötü müslümanları gören gözlerin iyileri de görsün lütfen

0|0
    0|0
  • olmuyo

0|0
    0|0
  • hadi ordan et sen kendine bak aslında senle allah arasında olan birşey yani başkalarıyla ilgilenme bence

0|0
    0|0
  • o zaman sen de onlara benzeme onlar gibi olma.

0|0
    0|0
  • Bazen oluyor

0|0
    0|0
  • Her müslüaman iyi olucak diye birşeymi var? Her insan farklıdır

0|0
    0|0
  • Bende seninle aynı dinden olmaya utanıyorum o yüzden ayrıl lütfen.

0|0
    0|0
  • Dinden soğumak ne demek ya 😂😂

0|0
    0|0
  • Sen 3-5 çar çakal islam dinini kötü kılıyor diye sende bütün müslüman alemini kötüleyemezsin. Allah'a inancı olan herkez islam dinine kalbinden geldiği kadar inanir. Allah'ı tek sayar. Müslüman bir insan yobaz olmaz ahlaksız olmaz. Kimsenin karısında kocasında gözü olmaz. Müslüman bir insan asla saçma olmaz doğrudan şaşmaz. Ve senin gibi insanlar yüzünden Müslümanlıklar ya da İslam dini kötüleniyor. Biz kalpten ve gerçekten inan insanlarız. EİG alan arkadaşım sana gelince burda iktidarı savunmiyacam. Ama emin ol ki bazı şeyleri iktidar sayesinde yapıyorsun. Eğer bu ülkede nefes alabiliyorsan yaşaya biliyorsan iktidar devlet sayasinde Askerlerimizin polislerimizin avukatlarımız hakimlerimizin savcılarımızın bakanlarımızın sayasinde yapıyorsun. Ha bu şu anlama gelmesin Sen tayyip'çisin gibisinden. Ben sana görüşümü söylüyorum. İSLAM DİNİ TEKTİR ALLAH BİRDİR. BİZ NE ONUN YOLUNDAN NEDE MÜSLÜMANLIKTAN VAZGEÇERİZ KİMSE BİZİ BU YOLDAN ALI KOYAMAZ.

0|0
    0|0
  • 5 parmağının 5 i 1 değil senin anlicagin basit bir ifade
    Kendine yaparsin baskasina yapmazssin

0|0
    0|0
  • o yobazların amacı dinden uzaklaştırmak hayatı zulüm haline getirmek İslamiyet böyle bir din değil yobazlara fazla takılma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• dın ınsanları duzeltmek ıcındır ınsanların yaptıklarıyla kıyas edılecek bır mercı degıldır. sızın dedıgınız Islam dini degil kişisel amel.. herkes ıradesı ıle ıyı veya kotu bır yol ızler. ızlenecek yol bellıdır uymayanın da akıbetı bellıdır. bıle bıle yapar, veya sakınır. kendı nefretvarı duygularınızı dıne yıkmayın ucu kıtaba sunnete ve yaradana gider dıkkat edın, sonunuz ıblıse benzeyebılır.

0|0
    0|0
  • Kusursuz olan müslümanlar degil İslamiyettir. Yusuf İslamın çok güzel bir sözü var ''Müslümanları görsem Müslüman olmazdım İyiki İslamı Kur'andan ögrenmisim'' diye
    Müslümanlara bakarak İslamiyetten soğudum diye bir şey yok bu bir bahanedir.

0|1
    0|0
  • Ben başka beyinsizler için asla dinimden utanmam.. sende böyle düşün.. herkes kendi başına bir birey..

0|1
    0|0
  • Dini kullananlara ayar oluyorum yok bu ülkede adam akıllı kimse hem namaz kılıyo bazı kesimler hem gıybet kul hakkı yapıyolar yemişim senin dinini

0|0
    0|0
  • oluyor

0|0
    0|0
  • off saçma sapan bir soru daha

0|0
    0|0
  • Hrıstyan olup kötü olan bir sürü insan var veya yahudi. Ama kimse başkasına bakıp dininden vazgeçmiyor. Bunu biraz anlamsız buldum din ortada. Biri dine aykırı davranıp hemde bu dindenim diyorsa bu insanın suçudur, dinin değil. Eğer sen sırf başkası için dindne soğuyacaksan tecavüzü babalar yüzünden kendi babandanda soğu. Bütün erkeklerden nefret et. Annenden nefret et. Hatta ilerde çocuğun olursa annesine kötü davranan çocuklar yüzünden kendi çocuğundan nefret et. Böyle mantık olur mu?
    sen bir bireysin. Ona buna bakıp yol alacaksan ilerleyemezsin ki.
    Hrıstyanlıkta tecavüz serbest değil ama çocuklara cinsel istismarda bulunan rahipler var ama tutupta hrıstyanlar rahiplerin hepsindne nefret etmiyor. Çünkü din öyle bir şey demiyor.
    Biraz kendinin farkına varmalısın. Sen gerçeği biliyorsun bunun için öabala başkalarının yanlışlarıyla kendi hayatını belirlememelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...