Arkadaşlarımdan yoruldum ve sıkıldım?

Özellikle şu son zamanlarda 5 yıllık arkadaşım biseksüel olduğunu bana çok sonradan söylediği için (aynı sınıfda olduğumuz başka bir kızla gözümün önünde çıkmışlar ama benim haberim yokmuş üzücü) biraz trip atıp barışsak da bir şeylerin eskisi gibi olmadığını biliyorum. Bunu bana ilk kez yaptığı için aramızı bozacak değildim ama insan bunca zaman haberi olmayınca aptal gibi hissediyor. Bana yeterince güvenmediğini hatta benden çekindiğini hissettiğim için artık ben de ondan çekiniyorum ve onun hayatındaki kişisel detayları 3. arkdaşımız ceyda'dan öğrenmem daha bir garip. Bahsettiğim bu ceyda benim de sevdiğim biri son 1 yıldır o da aramızda. Neyse demek istediğim şu ki dün ceyda'nın da bir meseleyi 1 aydır bizden sakladığını öğrendim. Neden herkes benden bir şey saklıyor? ve her zaman en iyi tepkileri veriyorum onları kırmıyorum. Yüz yüze görüştüğüm en yakın iki arkadaşımı artık samimiyetsiz bulmaya başladım ve ne yapacağımı bilmiyorum. Başka arkadaşlarımda var ama hepsi ya uzakta ya da sanalda. Kendi kafamdan insanlar yok denecek kadar az. Onlarla takılıyorum ama onların arasında yalnzılık çekiyorum. Siz de benzer bir şey yaşadınız mı? Tavsiyeniz var mı?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• canım eğer kapalıysan yani bazı cinsellik ya da kızsal muhabbettlerden hoşlanmıyorsan senn yanında rahat hisstmdklrnden çekingenlik olmuş

0|0
    0|0
    • hayır değilim hiç yapmadılar ki rahatsız olayım?

• işte öyle hissettirmişsindr. hani senlik bişey değil

Yükleniyor...