Yaşağıdamız yerleri mahvettik tamam da doğanın niye içine ediyoruz?

Bu resimi bugun şehir dışında ormanlık alandaki gezintimizde çektim tek kelime ile içler acısı. ben şehirlerde bu durumlara alışmışken bazı adına insan denilen müsvettelerin doğaya yaptıkları pisliğe alışamadım. Bu attıkları çöpleri yaşadıkları evlerin salonlarına atsaydık ne yaparlardı acaba?

Yaşağıdamız yerleri mahvettik tamam da doğanın niye içine ediyoruz?

Güncellemeler:
Keşke orda olabilseydiniz çıkanları görseydiniz bira şieleri, rakı şişeleri, pet su şişeleri, hatta sütyen, boxer ve prezervatif resimlerini çektik...

1|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben plastik cam ve yağ 2 sene biriktirip ayrı konteynere atıyorum. Doğada çözülmüyor diye. Evet, Konyadaki tepelerde bu şişeler sık rastlanır. Aşağıda dindar olup tepenin başında ayaş çok. İçtikten sonra bari çöpe atsaydı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef bende çok karşılaşıyorum böyle şeylerle özellikle yaylalarda rastlamak mümkün

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok kirli insanlar var ya

0|1
    0|0
  • Ben cevreci bir insanim. Copleri topla topla bitmiyor insanlik kalmamis ya.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• eğitim şart gerçekten bende böyle yerleri görünce topluyorum. dünya bizim evimiz hangi ülke hangi kıta oldu farketmez hepimiz dünyanın bir parçasıyız saygı duyulmalı temiz olunmalı

0|1
    0|0
    • Aynen çok doğru biz bu topraklarda yaşıyoruz sonuçta , birde neye çok gülüyorum biliyormusun yabancılara gavur derler adamların caddelerine, sokaklarına bal dök yala doğaları desen el değmemiş gibi biz ise acınacak halimize gülüyoruz..

• İnsanımız aşırı cahil ve bilinçsiz olduğu için, zerre kadar düşünmüyorlar bu tür şeyleri.

0|1
    0|0
    • Maalesef öyle inanın arkadaşlarlarla torbalar dolusu çöp topladık oradan en çokta bira şişesi çıktı içler acısıydı durum, öyle bırakıp gitmekte gelecek nesillere saygısızlık olurdu...:(

• su şişesine işeyip doldurup atmışlardı geçen yaz. görmüştüm. ne insanlar var ya.

0|1
    0|0
    • Maalesef bu dünya sadece bize ait değil orada yaşayan hayvanlar var bizden sonraki nesiller var onlarda bizlere edecek küfür..

• hayatta ki en nefret ettigim görüntülerden biri

0|1
    0|0
  • Çeşit çeşit insan var biri benim gibi yere bir şey atmaya kıyamaz cebine koyar diğeri aman nolursa olsun banane temizlesinler der kafasına göre atar değişik

0|1
    0|0
  • Karakter meselesi

0|1
    0|0
    • Bunları gören insanın içi sızlıyorsa o gerçek insandır işte bunları yapanlar ise sadece pisliktir tıpkı attıkları o çöpler gibi...

• çünkü biz insanız

0|1
    0|0
  • Atanlara girsin onlar

0|1
    0|0
    • Evet ne küfürler ettik yerini bulur umarım..

• Evet ya en basiti kedi köpek onlar bile pisletince gömüyorlar kimseye göstermiyorlar..

Yükleniyor...