Üvey annem yüzünden evden kaçmak istiyorum?

Merhaba. Ben 20 yaşındayım. Anne babam ayrı oldukları için babam başka bir kadınla evlendi. Bu kadının başkasından olan cocuguna dört sene boyunca ben baktım. Ama arkamdan konuşmalarını iş cevirmelerini yakaladm. Ben hastayken bana beddua bile ediyo Çok yaşa inş. Diye. Babama karşı beni dolduruyo nişanlımla görüşmeye gitsem hemen babamı dolduruyo ikiside çalışıyo evin temizliği bana ait yemek cocuga bakmak vs. Sürekli arkamdan iş ceviriyo babamı dolduruyo ve babam bu kadın yüzünden beni dövdü bir kaç kere ve artık hep içip gelip bana bağrıyo küfrediyo. Artık cok huzursuzum bu evde. Nişanlımın da Şu an durumu olmadığı için evlenemiyoruz hemen. Ama artık babam nişanlımla da görüşmemi istemiyo çok huzursuzum bu evde. Kaçmayı düşünüyorum nişanlıma ailesi o kadar iyi ki babamdan cok sevip sahipleniyolar. Yerimde olsanız naparsnz. Babamla konusmayı defalarca denedim. Ama hep kadını savunuyo. Tesekkür ederim simdiden

Güncellemeler:
Babam dün gece içip geldi gece dörtte uyandırdı beni ve yarın git bu evden dedi ne yapmalıyım ben cok uğraştım onun yüzü eğilmesin diye ama beni mecbur bırakıyo

0|1
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evlen git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sabret evlenene kadar sende.

0|0
    0|0
    • Gerçekten sabır kalmadı tak etti artık sürekli bunları yaşamaktan bıktım

• Nişanlım zaten o düşüncede. Beni ezdikleri için üzüldüğüm için kendisi dyor kaçıraym diye. Artık komsular bile nişanlıma kaçr bu kızı diyo ama ben gene de babamın yüzü eğilmesin diye kaçmak istemedim ama artık gerçekten uyku uyuyamıyorum huzurum kalmadı hiç

• Babanin senin kacmana dunden gönlü var. Bak sana git bu evden demiş. Bence simdi ara gelsin alsin nisanlin seni 👍

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...