Bazı erkekler neden böyle insanı sinir eder?

Bazı erkekler neden böyle yaa çoğu kez başıma geldiği için soruyorum
Otobüs veya münübüse bindiğimde erkekler tip tip bakıyo bakıp kafalarını çeviriyo tekrar gözümün icine bakıyolar sonra ben bakınca direk kafalarını cama ya da yere falan eğiyolar ve bir süre sonra gene bakıyolar bende üstüme başıma falan bakıyorum sorun yok niye böyle sizce garip değil mi?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• kımse dort dortluk degılken konusa konusa karektersız olma

0|0
    0|0
    • pardon anlamadım karaktersiz ?

• Tabi haklısın

• mesaj at

En İyi Kız Görüşü

• erkeğin ayısıda iyiside vardır derler

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Acaba dikkat mi çekiyon diyecemde ne alaka bence o bakanlarda bir sıkıntı vardır takma sende bakma öyle bakanlara geç git

0|0
    0|0
  • bilmem ben değilim

0|0
    0|0
  • güzel kızsan ellam bakıyorlardır

0|0
    0|0
  • sen bakınca utanıyolar o yuzden ceviriyolar kafalarını

0|0
    0|0
    • Ama onlar bakınca da ben utanıyorum ve öyle bir bakıyolar ki !!

• tamam ıste karsılıklı bır durum bu bız bakaken siz ceviriyosunuz siz bakarken biz ceviriyoruz kafamızı :)

• E gayet normel bir durum.. direk kesıntısız baksak sapık oluyoruz.. bakıp bakmıyormuş gibi yapcaz..

0|0
    0|0
  • Erkeklerde bir otobus fantazisi vardir. otobusde guzel kiz goren erkeklerin icine seytan giriyor😈

0|0
    0|0
    • Gerçekten rahatsız edici ama

• Ben bir ara lux bir mekanda garsonluk yaperken 3 kiz bana bakiyo konusuyo yaw diom ne oldu acaba uzerime baiom bise yok burnumu felan elliyom yine bise yok havale gecircektim bir gerildim sorma dayanamadim lavoboya gittim aynadan bakiyom yine bise yok neyse geldim baya yuzum asilmisti hesap felan derken baktim telofon numarasini birakti biri sonra anladim

• Seninki de ilginç miş

• Abaza time iş başında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Açık giyiniyorsan hakediyorsun

0|0
    0|0
    • Hayır okuldan dönüşüte oluyo

• Ozaman sapiktir lar onlara şunu soyle... LİME TENZURUUNE KEL BAGARA DİK DİK

• Ateşin var mı bile diyen oldu neye uğradığımı şaşırmıştım

Yükleniyor...