Kalabalıklar içinde yalnız hissetme sorunsalım?

Bu durumda tek olmadığım tahminindeyim.. Üni okuyorum ve sanırım çevremdeki arkadaşlarımla bazı konularda uyuşmuyorum. Ben tek başıma çıkıp bir cafede oturtmaktan, diğer kız arkadaşlarım yanımda olmadan lavaboya gitmekten, çıkıp dışarda dolaşmaktan gocunmuyorum. Burda kızların konuştuğu tek konu aşk meşk, bir an önce evlenmek, kıyafetler konusundaki tartışmalar, ha bide kısmetse olur denen şu saçma program. Kafa dengim bir dost bulamadım hiç. Bakın arkadaş demiyorum, dost bulamadım. Onların ayılıp bayıldığı birçok şey bana saçma ve vıcık vıcık geliyor. Neden böyle oluyor bilmiyorum ne yapabilirim? Aynı durumda olup bir çözüm bulabilen oldu mu?

0|1
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• insan hayatında yaparken herseyı unuttuğu seyı bulmalı bende senın gıbıydım buldum sımdı ındsanlar bıle umrumda değil :)

0|0
    0|0
    • ne gibi mesela?

• 6 sene önce basketbola basladım şimdi 2, li, gte oynuyorum topu elıme aldığımda herseyı unutuyorum sende dans muzık spor ya da baska bı sey denemelısın

En İyi Kız Görüşü

• süper bir şey.
    benim arkadaslarım öyle değil
    ama benimde uyusmadıgım anlar oluyor
    aynı fabrikadan cıkmadık neticede robot değiliz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Haklısın valla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çözüm yalnızlık... Başka çarem kalmadı.😳 Kimseye kendimi yamamaya çalışmıyorum artık. Çok mutlu değilim belki ama kafam rahat..

0|0
    0|0
  • Bende ayıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...