Sizce arkadasim mı haklı yoksa ben mi? Lütfen akıl verin bana. Ne yapmalıyım sizce?

Ben yurtta kalıyorum. Benim de yurtta hemde sinif arkadasim olan bir kiz var. Bu kizdan baska samimi olduğum pek kimse yok. Bu arkadasimla da aramiz öyle çok iyi değil ama anlıyoruz birbirimizin halinden. Neyse benim oda arkadasim daha gelmedi bende tek kaliyordum. Bu kiza dedim benim odamda kal panik hastasıyım. Tek kalamiyorum dedim. Bu ilk başta yok dedi sonra diğer arkadaslari da kalınca tamam dedi kaldılar iki gün. Dün de yine tek kalacaktim yine burda yatın dedim hepsine ama istemediler. Bende o arkadasima sen kalacaksin burda anlamam ben falan dedim. Kendisi de böyle çünkü o da yok diyince bende üzüldüm odama geldim. Kapiyi falan kilitledim. Sonra bunlar geldi tamam kaliriz dediler ama ben de istemedikleri icin kapiyi acmadim. bunlar vuruyorlar kapiya ben yine açmıyorum. Sinir olmuslar öyle yapmama. Sonra o kiza mesaj çektim beni kirdin incittin diye. Hepsi bir oldu ben şimdi tek kaldim. Arkadasimda diyo özür dile barisayim diyor ama bu yaptığını unutmam diyor. Sana acidigim için geldim sen hala hatani kabul etmiyorsun diyor. Ne diyorsunuz özür mü diliyiyim. Acikcasi içimden gelmiyor kendisi de beni kirdigi sattigi zamanlar olmuştu. Ama özür dilemezsemde tek kalcam

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence tek kal daha iyi ne öyle kendini beğenmiş zaten onun arkadaşları var bide sana acıdığı içinmiş gelmiş keşke hiç gelmeseymiş arkadaşına acınır mı ayıptır ya, panik atak varsa da oda arkadaşın gelir belki ya da yeni arkadaşlıklar edin bence çünkü sana acıyan bir insandan arkadaş olmaz

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum zaten öyle her zaman cok iyi anlaşan biri degiz ama boyle de tartismamistik hiç. Ondan özür dilememi bekliyor. arkadaslarida yanima geldi diyor özür dile falan ya dün ağladım onlar yüzünden

• bu senin bilceğin iş bence dilemezdim herhalde çünkü bu hayt tekde yaşınıyor bu bildiğim için böyle diyorum ama çünkü ben tek yaşan biriyim yaşınıyo yani

En İyi Kız Görüşü

• Öyle arkadasin olacagina tek kal daha iyi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu konuda hata sende diyorum.

0|0
    0|0
    • Neden

• O da öyle arkadasim da çok ısrarcı. Bak sana bir olay anlatayım simdi biz okuldaydik birgün öğle arasina girdik işte bana dedi gel kizlarla hep birlikte yemekhanede yiyelim dedi bende o hafta yemek karti doldurtmak istemedim dedim yok falan bu israr ediyor sonra ben yine yok dedim. Ben yok deyince arkadasimda gitmedi. Sonra masaya oturduk bu sefer bana trip atti bağırdı of ya hep böyle yapiyorsum diye. Simdi sana soruyorum ben ne anladim bu iyilikten

• Açıkça niye söylemedin yemek kartını doldurtmadığını. O kartın var ama naz yaptığını düşünmüş olabilir belkide...

• özürle küçülmessin hata sende

0|0
    0|0
    • O da bana cok hata yapti. beni baskasina tercih etti hep

• ben onları bılemem ama anlattığına gore hatalı sensın

• Özür dile büyüklük sende kalsın 😄

0|0
    0|0
  • haksızsın özür dilemelisin

0|0
    0|0
    • Neden ki ben onun her dedigini yapıyorum o hep diger arkadaslarini tercih ediyordu bana. ben sessiz sakin bir insanım yaptiklarini unutmuyorum diyince bana kincisin dedi. O benim en yakin arkadaşımdı. Panik atak var bende tek kalamadigimi o da biliyordu

Kızlar Ne Diyor 3

• Başka arkadaşlar edin anladiğim kadarıyla sana senin gösterdiğin değeri vermeyen biri yine üzer

0|0
    0|0
    • Sorun orda ben cekingen birisiyim arkadaslarimla ilişkilerim çok iyi değil. bundan baska arkadasim yok acikcasi. Zaten antidepresan kullanıyorum. Kendisi bunu bildiği halde bana diyor seni anliyorum ama bunlarin arkasına saklanma diyor. Kendisi sevilen ve konuşkan bir kız. Bende tam tersi. Benden özür bekliyormuş. Ve ona yazdigim seyleri kopyalayip bilgisayarinda saklayacakmis. Dün konuşurken yüzüme bile bakmadı. Karsisinda hüngür hüngür ağladım. Ama hala benden özür bekliyor ve sen hatalisin. Hatanda israr ediyorsun diyor. Sana acidigim tek kalmaman için yanina geldim senin yaptigina bak diyor. Şimdi soruyorum sana bugün son kez yine konusacagiz ondan ozur mi diliyim ki dilemek gram istemiyorum yoksa hiç konusmayayim ve tek mi kalam

• Çok klişe ama kartallar yalnız uçar😛 kimseye muhtaç olmadan ayakta durmayı kendine yetmeyi öğrenirsin zamanla al kitaplarını eniyi notlar senin olsun çok iyi bir yere geldiğinde insanların etrafında pervane olacağı kesin;) yalnız kalmassın hiçbir zaman böylelerine paspas etme kendini :)

• Evet kendimi cok ezdirdim ben zaten uzun suredir depresyondaydim. aslinda iyi bir kiz ama bana davranislari digerlerine davrandigi gibi değil. Diger arkadaslarini öpüyor şaka yapıyor bana hic bişey yaptığı yok. Beni baskasina tercih ediyor hep. Onunla bugün son kez konusacam. Ve senden özür dilemycem diycem

• özür dilersen tek kalırsın asıl arkandan gülerler bile bizden özür diledi diye mazlumun yanında biri olur herzaman sen baş eğme onların zalimliğine

0|0
    0|0
    • aslında tam zalimlik değil ama bana hep çok safsın falan diyorlar zaten panik atak hastasıyım. antidepresan kulanıyorum. yalnız tek kalınca zaman hiç geçmiyor

• Arkadaşın haklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...