Kızlar neden salak ama yakışıklı erkeklerle çıkmak ister?

bunu hep merak ediyorum okulda tüm kızlar yakışıklı salakların peşinde koşuyor. mesela bir çocuk 1.90 fitnesste kas çalışmış sarışın yakışıklı ailesi baya zengin ama çocuk salağın önde gideni hareketleri 13 yaşındaki şımarık bir çocuk gibi, mesela sırf zevk için sınıfta başka bir çocuğun suyunun içine balgam atıyor ve bunu gülerek anlatıyor ve kızlarda buna gülüyor. Başkalarının tipiyle dalga geçiyor. sırf bu salak yüzünden 1 sene önce okuldan ayrılan bir kız vardı kızın tipiyle baya dalga geçiyordu. Ve çocuk okulun en güzel kızlarıyla çıkıyor bunu anlamıyorum. tüm kızlar önce karakter diyor ama karaktere bakan yok ki, okulda az da olsa nazik iyi insanlarda var ama hiç bir kız o çocuklarla konuşmuyor Hepsi yakışıklı salakların peşinde. yakışıklo olup efendi olanlarda var diceksinizde ben rastlamadım onlara okuduğum okullarda. Heralde bu 17 18 li yaşlarda yakışıklılık bir özgüven patlaması yaratıp diğer insanları ezme isteği yaratıyor. İnsanların çoğu çok ucuz ve kalitesiz.

1|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• sen tipsizsin galiba

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlarda değişik evreler vardır. Bak buraya yazıyorum dahada ks de yazmam bunu
    1 kızların hayatı povver puff girls gibi görme dönemi off çocuğa bak çok yakışıklı yerm ben onu dönemi.2. ise e anlaşabiliyoz az bir eli işte tutuyor, eli yüzü düzgün yeter dönemi3. beni taşıyabilecek isteklerimi karşılayabilecek eli ayağı tutan erkek dönemi.4. Bana ve ailesine bağımlı olacak olgun muhtaç etmeyecek erkek dönemi. Kızlar hayatı sokaklarda biz erkekler gibi yaşayamadıkları için daha az tanıyorlar bize göre. O yüzden 1. Dönemde bu işin doğrusu budur diyen kız 2. Döneminde farklı 3. Döneminde farklı görebiliyor. O zaman yalnış olan bu zaman aa doğruau buymuş oluyor. Çok bilmiş falan demeyin tecrübelerim bu yönde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkekler neden güzel ama salak kızlar ile çıkmak isterler ile aynı kapıya çıkıyor bence bu soru.

0|0
    0|0
  • Akıllı spor yapan kendine değer veren erkekle birlikte olmanın önemini anlamamışlardır

0|0
    0|0
  • Kim demis onu hicte bile

0|0
    0|0
  • başka kızlara benim yakışıklı sev vgilim var pounu vermek istedikleri için

0|0
    0|0
  • çünkü onlar salaktır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiçte öyle değil bayım emin ol zeki erkeklerinde talibi çok :)

0|0
    0|0
  • Kıskanma kanka onların ego tavan oldu için salak güzel kız bulursan talipbim

0|0
    0|0
  • Kızlar kendilerini eğlendirecek maymun peşindeler çünkü. Sen hala anlamadın mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...