Babamı amcam mı öldürmeye çalıştı?

Derin bir soru olacak belki ama benim babamı komşum silahla yaralayarak sakat bıraktı babam ömür boyu felç oldu.2yıl sonra hapisten çıkacak tazminat davası ve babama dedemden kalan yüklü bir miras var henüz almadık tabi. Babamı vuran adamda amcamın en yakın arkadaşıydı. Son zamanlarda amcam karşı tarafa laf taşıyormuş gibi sorular soruyor. Ve herşeyimizden haberleri oluyor. Amcamın bu işte parmağı olduğunu düşünüyorum. sizce ne yapmalıyım. cezaevine gidip adamla konuşmayı bile düşünüyorum. Aile apartmanında oturuyoruz. Ailemle de burdan ayrılıp başka bir şehire taşınmak istiyorum. Sizce doğrumu yaparım. Siz olsanız bu şüphenizi gidermek için ne yapardınız?

• Mahkumla konuşurdum
    12% (1)20% (1)15% (2)Oy Ver
  • Amcamın yüzüne söylerdim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kanıtlamak için beklerdim
    25% (2)60% (3)38% (5)Oy Ver
  • Şüphelerimi polisle paylaşırdım (dava kapandığı için pek kale alcaklarını düşünmüyorum.)
    63% (5)20% (1)47% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• suçu kabullenip hapiste yatan adam bu saatten sonra konuşmaz. en kısa sürede uzaklaşın bence oradan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer zanlı amcan ise, maktül olan baban neden amcanı suçlamıyor? Sen paranoya yapıyorsun. Öyle bir durum olsa baban görürdü.

0|0
    0|0
    • Babamı vuranın amcam olduğunu söylemiyorum amcam vurdurtmuş olabileceğini düşünüyorum miras için ve sürekli tazminattan gelecek parayı soruyor avukat işlerine karışmaya çalışıyor. Bize siz gidin zaten kan davalısınız sizin evinizde oğlum otursun diye bir teklif bile yaptı evin tapusu yok üstüne konmayı düşünüyor.

• Babam kurşunu başındn aldı beyindeki problemlerden dolayı skat kaldı babam hayatta kalmasaydı kimin vurduğunu da bilemeyecektik babam kendine gelince isim söylediği için biliyoruz.

• Vay arkadaş, ne entrikalar olmuş. O vakit şüphelerinde haklı olabilirsin. Daha detaylı incelemen gerekiyor.

• Can güvenliğinden emin ol ve bekle.

0|0
    0|0
  • Bence bu iste parmagi olma ihtimali cok yüksek. Ailenide al git buralardan mirasa konmaya calisiyor olabilirler.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...