BÜYÜK BİR DEĞİŞİM YAPMAK?

Hayatım yıllardır monoton sekilde devam ediyor.. 20yasındayım 165 boyum 64 kiloym.. kendimden hiç memnun değilim kendime hiç bakan biride değilim yerim içerim kilo falan umurumda olmaz giyimdi kusamdı fark etmez paspasllıkmıs.. tek dikkat ettiğim sey temizliktir. işim gücüm okulum yok bu sene hayatımın değiştirebilecek önemli sınavlarım vardı hiç umursamadım martta 2 büyük sınav var ve hazır hissetmiyorum cünkü çalısmadım.. Sevdiklerimi bir bir kaybediyorum.. hiç arkadasım yok gerekte duymuyorum aslında ama bu sekilde yalnız nereye kadar nasıl devam edecek bilmiyorum.. yoruldum bunaldım bosluktayım ve ciddi bir değişim istiyorum nereden baslayacagımı hiç bilmiyorum.. bunları düşünmek bile bana agır geliyor. İnsanların bana umutsuz bir vakaymısım gibi bakmasını istemiyorum öyle düşünenleri utandırmak istiyorum.. değişime nerden baslamalıyımm her konuda iyi olmak istiyorum.

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kilondan kurtul.
    temizliğe odaklan.
    sınavlara calıs.
    giyimini yavaş yavaş değiştir.

1|0
    0|0
    • kilolar için sporu ekledim zaten temizlik kişisel olrk dikkat ettiğim bişeydir. sınavlara az kaldı. 2 hafta :( giyim kusam sart evet tarz bulmam lazım.

• tarz değil rahat hissettiğin şekilde ol lütfen

• peki sağol :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• makyaj yap kendine bak giydiğin kıyafetlere dikkat et erkeklerin dikkatini çekeceksin muhakkak. Ama önce kilo ver biraz yediklerine dikkat et şekerli şeylerden uzak dur kola içme.

0|0
    0|0
    • erkeklerin dikkatini çekmek değilki derdim kendimi iyi hissetmek istiyorum ve benden bişey olamaycagını düşünenleri pişman etmek istiyorum.

• İşte bu sayede kendine güvenin gelir insanların seni güzel bulması senin için artı.

• Aslında o yaşlarda bende senin gibiydim. pişman mıyım değilim. derslerine ve kariyerin her zaman ön planda olsun. biraz sabret. ben sabrettim. okul bitti kpss falan baya bunaldım. ama şimdi çok güzel bir işim var. isteğim marka elbise eşya vs hepsini alabiliyorum. hayat sandığın kadar kolay değil. sana tavsiyem kilona dikkat et.1tanede olsa kendine samimi arkadaş edin. emin ol ilerki mesleğinde herkesin dikkatini üzerine çekersin. yaşam mücadelende başarılar 😂

0|0
    0|0
  • Spora yazıl imkansızı hedefle insanların görüşlerine kulak tıka 3 sene sonra zirvede olacaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaş çevreden başla değişime

0|0
    0|0
    • yok ki hiç arkadasım asosyalim biraz.. hayır baya.

Yükleniyor...