Bu durumdan nasıl kurtulacağım?

ben lise okuyorum. sıkıntılarım var zaten.çok sinirliyim. eskiden koluma façada çekmiştim. terör örgütüne katılma düşüncelerim oldu halada devam ediyor bu düşüncem. bugün okulda kavga çıktı.üstüme iftira atıldı. zaten rezil bir sınıfta eğitim görüyorumİğğrenç insanlarla dolu. bugün üstüme iftira atıldığı için bana iftira atan kızı sıkıştırdım, dövdüm, aşağıladım, dışladım. evet hata yaptım ancak beni sınıfa dışladılar. bununla konuşmayın dediler. kavga çıkartınca herkes beni dışladı. nedense hep beni dışlarlar. aslında böyle kavga eden birisi değilim. yerine göre davranırım. doğruyu yanlışı bende bilirim ancak o an kendimi tutamadım. asıl doğruyu yanlışı bilmeyen onlar. sınıf cidden iğğrenç insanlarla dolu ya.3 dakika sonra hata yaptığımı anlayıp, dışlandığımı hissedince 2 saat ağladım ve banagüldüler. sonra rehber hocaya gittik. pazartesi gelin dedi. aslında gitmem iyi oldu.çünkü bazı sıkıntılarımda vardı.öyle 2 saat boyunca sıraya boş boş baktım.. gözümü kırpmadım.. sustum.. zil çalıncada hızlıca gittim okuldan. o sıraya bakarken sadece evde intihar edeceğimi düşünüyordum. ve cidden az sonra banyoya banyo yapma bahanesi ile girip başımı suya daldırıp boğulmak istiyorum. insanların beni kanlar içinde görmesini istiyorum. insanlara güvenerek en büyük sırlarımı bile açıklıyorum. onlar bu niyetimi kötüye kullanıyor. derslerde felanda aşırı panik yapıyorum. ailemde birşey olmaz, herkeste olur vb. şeyler diyor. bu beni daha da sinirlendiriyor ve üzüyor. o an intihar etmek istiyorum. sınıfa adımımı atmamak için Şu an intihar edebilirim. rehber öğretmene anlatmak istediğim, yardım almak istediğim konularda var ama anlatamam örneğin ilişkim, yaptığım bazı ayıplar vb. benim okumayada hevesim yok zaten. Okulu gereksiz buluyorum şeriatçı kafasındayım. kapalı değilim ama kafam tam bir şeriatçı kafası. bu kafadan memnunum.. ailem zaten sorunlarımı dikkate almadığı için psikoloğa gidemiyorum. hiçbir imkanım olmuyor. sizce rehber öğretmen psikoloğa yönlendirir mi?

Güncellemeler:
güncel
arkadaşlar lütfen tavsiyede bulunur musunuz? :(

0|0
13

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...