Fal yorumlarınızı alalım :) ?

fal yorumlarınızı alalım :) ?

?

Güncellemeler:
? ? ?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• BEn anlamam da köpüktan kalp yapmışsın güzel çalışma :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım senin ne derdin var böyle kalbimi ikiye bölünmüş sanki bir adam kalbini kırmış senin istemeden yapmış pişman olmuş sonra sana geri dönecek fakat korkuyor bir tane daha daha adam var bu adamda seni gözlüyor sanki sana açılacak ama korkuyor çekiliyor sen sanki bir kişiyi hissediyorsun yakın zamanda iki kişi arasında kalabilirsin seni birazcık yıpratabilir bu durum ailede bir haber var sanki bir bebek haberi akrabalarınızdan yakın bir yerden çok mutlu oluyorsunuz biraz sıkıntılar içinde kalacak bu bebek dua okutmanız gerekecek hanede bir kadın gözyaşlarını boğulmuş sevinç gözyaşları olabilir ama bir rahatsızlık meydana gelebilir dikkatli olmalısınız sen bir şeyin çok olmasını istemişsin ama zamanında olmamış şimdi olacak fakat sen pek istemeyecektin artık çünki canım yandı diyorsun fakat önüne yeni fırsatlar çıkacak ve bir sürü dileğin art arda olacak sen de şaşıracaksın biraz yalnız kalmışsın sanki diyorsun ki ben bunu haketmedim ama biraz yalnız kalmaya ihtiyacın varmış iyi de gelmiş sana aslında ve düşünmeye biraz fırsatını olmuş rahatlamışsındır bir bahçeye gidiyorsun elimde çiçekler var sanki bir insandan geliyor bu çiçekler seni mutlu etmiş el ele tutuşmuş yürüyorsunuz bahçede huzurlu hissediyorsun kafan birazcık daha rahatlamış her şeyle uğraştım yeter artık bu kadar biraz mola vermen lazım diyorsun iyi de yapıyorsun.

1|0
    0|0
    • Birisi geliyor haneye bu kişi bir miktar eşya geliyor seninki biraz kalmak isteyecek sen pek gönüllü değilsin kalmasını istemeyeceksin gibi. Bir hafta sonu gibi bir yere gideceksin rahatlamak için yeni biri çıkmış karşına şaşırabilirsin. Bir iş geliyor sana ellerini açmış dua ediyorsun şükür ediyorsun sanki dahada geldikçe gelecek rahatlayacaksın önüne gelen işler seni zorlayabilir fakat biraz kafanı dagitacaksin bunlarla ilgilenirken. Bir adam sana yalan söylemiş Özür dilemek için geri dönecek bir telefon konuşması veya mesajlaşma olabilir bu kişiyle fakat sen affettikce seni daha cok üzecek işlerini yoluna koyduktan sonrasenin bir aşk yolun çıkabilir sanki yolculuk ve aşk bir arda peri masalı gibi büyülü bir aşk bu evliliğe kadar gidecekte

• Canim bana da bakar misin ozelden yazar misin lutfen :))

• Soru olarak sor

Erkekler Ne Diyor 14

• Lütfen tekrar deneyiniz.

0|0
    0|0
  • Etrafına kara bulutlar çökecek asdf

0|0
    0|0
  • Umarım mezar paran hazırdır..

0|0
    0|0
  • Vay dedikoducu vay.
    Sana sır verilmez be

0|0
    0|0
  • sana kabaran bir şeyler var
    yollar görünüyor
    o yoldaki erkekler ve
    ünleniyorsun çok ünlü biri oluyorsun
    yol kararıyor ve erkeklerin olayları değişiyor...

0|0
    0|0
  • ressamlığın üst düzeyde 😝

0|0
    0|0
  • falın fallamıs kıcın kıllanmıs :)

1|0
    0|0
  • çok vahim hemen yıka at bunu

0|0
    0|0
  • Sana kabaran birseeyy var evet kabarmişlar sana

0|0
    0|0
  • Dağların denizlere paralel olduğunu görüyorum

0|0
    0|0
  • sen ne içmişin böyle ya

0|0
    0|0
  • Kahveyi çok pis içiyorsun sen var ya !

0|0
    0|0
  • Kimin kavhesiyse bu yazik ona😕

0|0
    0|0
  • Fala inanma :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tükürükle kalp mi yaptın

1|0
    0|0