Kafam cok büyük delircem artıkn:(?

Kafam cok büyük üzerime ne giysem kafam hep büyük kalıyor insanlar garip garip bakıp güldüklerini hissediyorum bacaklarım ve belimde cok kalın değil ama omzum var ama bu kafaya omuz olsa ne yazar... Ne yapmam lazım rahat harekrt edemiyorum insanlardan kaçıyorum hep kızlardan zaten kacıyorum tamamen begenmezler diye :(

Güncellemeler:
gncl

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• omuzların elbette etkisi olur.. bence sen fazla takmışsın kafaya ayrıca daha bol üstler tercih edebilirsin.. unutma kadı kızında bile kusur olur önemli olan kendini böyle sevmek

0|1
    0|0
    • Ya bol giyincede kızlar öyle begenmez ki sıcak bide havalar :(

• Gömlek giysem daha komik olmaz mı ki ya omzun geniş diye tsört üstünese bir hırka tarzı birşey giyiyodum altımada kot falan

• hayır olmaz..

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim ne tipsiz insanlarin ozguveni yerinde , sende demekki ozguven eksikligi var icinde. Bu konuda sana yardim edebilirim. Ozguven eksikligine yasanmis veya hic yasanmamis olaylar etki ediyormus. Bendede vardi psikiyatriste danistim boyle soyledi ve bikac soru sordu cozumunu buldu. Bende sorduklarini neye dayanarak cozdugunu sordum ogrendim. Mesela senin hic daha once sevdigin biri oldu mu icten icede olabilir cocuklukta veya daha sonralarinda farketmez? Veya en fazla hoslanti denecek az duygularmi oldu? Bu cozumde onemli bir soru

0|1
    0|0
    • Cok büyük bir aşktan cıktım kız beni terketti başkasına gitti

Kızlar Ne Diyor 4

• zayıflarsan yüzünde küçülür kilolumusun bilmiyorum ama

0|1
    0|0
    • Yüzümde yanaklarım falan var kilo var yüzümde ama vuxudumda yok o kadar işte yüZümde zayıf olsa sıkıntı olmazdı zaten

• Umarım sorununu çözersin morel bozucu bir durum seninkisi

• valla aynen önceden aynaya bakardım hep kendimi begenirdim yüzüm gitse biraz zaten gene iyi olcam öyle ama işte hayırlısı Allah büyük

• Spor yap, vücut geliştirme çalışmaları falan.. omuzların kaslı ve iri olursa inan bana kafan sırıtmaz vücudunda.

0|1
    0|0
    • Yapıyorum ama proteim tozu kullanmadıgım için öyle tvdekinadamlar gibi kalın kollarım yok sadece omzuk var

• Benimkide küçük 😶 napsakki

0|1
    0|0
    • Ya ama kücük olması iyi gene ya

• Benim ki de büyük

0|1
    0|0
    • Ya ama sen saçla kapasın işte

Erkekler Ne Diyor 4

• Birisi beğenmiyor diye kaçmana gerek yok.

0|1
    0|0
    • Ama moralimi bozmuyor rahat olamıyoum kendim gibi olamıyorum insanların yanında

• Önemli olan ahlakın ve karakterin bünyeye oturması. Boş ver.

• Cok şükür orda sorun yok teşekkür ederim haklısın...

• Boll giyin

0|1
    0|0
    • Öyle yaptıgım da da köylü mehmet ağa gibi oluyorum güzel durmuuor zaten cok dar giyinmiyorum

• Kafani kes at dayi. Yapcak bişi yok büyükse büyük

0|1
    0|0
    • Hocam ama işte nasıl giyineceğimi bilemiyorum bir türlü

• Omuzlar iyi tek iyi noktam omuz onun dışında kol bel bacak kalın degil oda cok zamanla olur galba spor yapıyorum ama toz kullanmadan

• Bende toz kullanmadan
      Ama sen toz kullan bence daha iyi sonuç olur.

• dostum benimde omuzlarım dar 1.89 boy var omuz yok napak ölek mi

0|1
    0|0
    • Bende dw omuz var yer değişek

• bende yapıyorum yavaş yavaş sporda

Yükleniyor...