Ben kedişimm nasılmış?

ben kedişimm nasılmış?
adım zilli şimdiki annem beni 1.5 aylıkken buldu hava soğuktu annemi ve kardeşlerimi kaybetmiştim şimdi sıcacık evim var akşama kadar peteğin üzerinde miskinlik yapıyorum evi çok dağatsamda bana kızmıyor bide çok yaramazım annem bana hep sende kurt var diyor ama beni çok sevdiğini biliyorum babamı daha çok seviyorum beni havalara kaldırıp avizelerle oynamamı sağlıyo :D ben onları görünce çok mutlu oluyorum onlarda beni görünce mutlular Şu an 5 aylığım annem benimle uyumayı çok seviyorr bana pamuk kızım diyor onunla oyun oynamaya bayılıyorummm :D eminimin hayvanların dili olsa neler demezlerki bize bunu neden yazdım dün kedişime mama almaya giderken caddede bir kedi birden arabanın önüne çıktı :( birden kedişim geldi gözümün önüne onlar kurban olduğum yaradanın dediği gibi ''onlar benim dilsiz kullarım '' ne olur onları sevin onların canını yakmayın tek istedikleri azıcık ilgi bir kap yemek ben kedimi çok seviyorummm sizde sevin olnları zarar vermeyin verdirtmeyinn

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok şeker

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok tatlı. Daha küçük şimdi ne oyunlar yapıyordur :)

0|0
    0|0
    • çok fena inan gece 4 de kalkıp yatağın üzerinde zıplıyo uyanmamız için çok oyuncu

• Kuçukken iyidi belli bir sure sonra dogal hayata birakmam gerekti bir buyugumun lafi beni aydinlatti bunun 7 ceddi sokak kedisi evde psikolijileri bozuluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...