Kapat

Gerçekten yalnız mısın?

Çevrem de ailemden başka kimse yok. Arkadaş, eş, dost. Gerçek anlamda yalnızlıktan bahsediyorum ama, dibe çökmüş olanından. Bu durumdan çoğunlukla şikayetçi oluyorum çoğu zaman da memnun oluyorum. Gerçek dost nedir? Bir dost ile neler paylaşılır? Biriyle bir şeyler paylaşmak nasıl bir duygudur? Bunları hiçbir zaman öğrenemeyeceğim sanırım. var mı aranız da benim gibi? Bu durum da yalnız olup olmadığımı merak ettim :(

Güncellemeler:
Çevrem de ailemden başka kimse yok. Arkadaş, eş, dost. Gerçek anlamda yalnızlıktan bahsediyorum ama, dibe çökmüş olanından. Bu durumdan çoğunlukla şikayetçi oluyorum çoğu zaman da memnun oluyorum. Gerçek dost nedir? Bir dost ile neler paylaşılır? Biriyle bir şeyler paylaşmak nasıl bir duygudur? Bunları hiçbir zaman öğrenemeyeceğim sanırım. var mı aranız da benim gibi? Bu durum da yalnız olup olmadığımı merak ettim :(

0|0
18|39

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kadeh alın yalnızlığımdan biraz eksilsin be

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 38

• Herkes öyle merak etme

1|0
    0|0
  • Ben ailemi bile devre dışı bıraktım cunku onlarda artık bana etki etmiyor şu noktadan sonra. Hakkaten baya yanlızım baya baya ama.

1|0
    0|0
  • Bir kişi hayatında olmalı. Dostum diyebileceğin ki birşeyler paylaşabilesin. Paylaşamadığın her an sonrasında büyük hayal krıklığı yaşıyor insan. O yüzden mutlaka ve mutlaka birini statüsünü arttırman şart. Bu senin ki şu an böyle bir durum sonuçta.

1|0
    0|0
  • doğuştan!

1|0
    0|0
  • An itibari ile öyleyim. 3 ay daha böyleyim.

1|0
    0|0
  • Senin kadar yalnız değilim ama benim sorunum bir sürü arkadaşım var ama kardeşim diyebileceğim her şeyimi paylaşacağım bir arkadaşım yok...

1|0
    0|0
  • Değilim. Yalnızlığı kendim seçiyorum çoğu kez.

1|0
    0|0
  • ailem de yok yok benım hadi buyur ne dedin arkadaş zaten bir var bir yok sevgili desen bize hiç bulaşmaz öyle şeyler yalnızlığın dibiyim ben

1|0
    0|0
  • Bazen olur boyle seyler duzelir

1|0
    0|0
  • Yalnızlık, sevmeyi bilmeyenlerin uydurması.

1|0
    0|0
  • Güvenipte içini dökeceğin derdini anlatacağın dost diyeceğin pek kimse kalmadıki, çoğu kendini düşünüyo, var bir kaç ama tam dost diyemem

1|0
    0|0
  • Çok yalnızım mk

1|0
    0|0
  • Degilim

1|0
    0|0
  • kendi seçimim

1|0
    0|0
  • Deaalim

1|0
    0|0
  • Yalnızım :)

1|0
    0|0
  • hayir yalniz kalmaya calisiyorum...

1|0
    0|0
  • Yalnızsın ama hala mutlu olabilirsin. Ki önemli olan da bu zaten. Psikolojik yardım al. İyi gelir sana.

1|0
    0|0
  • yok ulan yok ıste

1|0
    0|0
  • Hemde dişçi ye tek gidecek kadar yalnızım

1|0
    0|0
  • 23 yıldır yalnızım

1|0
    0|0
  • dostluklar yılan akrabalıklar akrepten ibaret.
    Yalnızlık Allah'a mahsus,

1|0
    0|0
  • gerçke dost ailendir herkez giden yanında tek ailen olru be dostmm sıkma canını

1|0
    0|0
  • Evet ben sensin

1|0
    0|0
  • Cekingensin ortamlara giremiyorsun
    Bende senin gibiydim kotu bisey

1|0
    0|0
  • Azcik

1|0
    0|0
  • Niçkime bak sence ben yalniz miyim

1|0
    0|0
  • benimde ailemden başka kimsem yok iş arkadaşlarımla bile mesafe çok bende

1|0
    0|0
  • Aynen dogustan kim istemez gercek dostu

1|0
    0|0
  • Alistim artik

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 18

• Ben de aynı durumu yaşıyorum arkadaşım çok ama dostum yok ve hepsi menfaat uğruna benle arkadaş gibi hissediyorum hatta koca koca kalabalıklar arasında bile yalnızım , abimle konuşurken annemi öperken hep yalnızım hiç o histen kurtulamiyyorum kimse bana merhem olmuyor ama artık alıştım hoşuma bile gidiyor bazen , bazen de oturup duygusal bir muzik açıp ağlıyorum

1|0
    0|0
  • Değilim

1|0
    0|0
  • Ben cana yamin bir insandim bes dakkada cevre edinip eglenebiliyodum. bir cok insan tanidim sadece iclerinden uc tanesi farkliydi benim icin. sonra dedimki ucu yeter bana baska kimseye ihtiyacim yok. hep bu uc guzrl dost icin sukrederdim. hep onlarla eylenir onlarla gulerdim. bir gun okul sebebiyle biriylr aramda sehir mesafesi oldu. sonra bir digeri gitti baska sehre. son bir tane kalmisti onuda ben kaybettim. simdi bende dibine kadar yanlizim. ve asil sorun su iki onlarin yokluhu vok koydu. artik yanimda kimse olsun istemiyorum. ve evet Şu an gereck anlamda yanlizim. buyuk ihtimal bundan sonrada boyle olcak.

1|0
    0|0
  • Cevren ne kadar kalabalik olursa olsun aslinda herkes yanlizdir bu dunyada... icimizdeki herseyi disari atamayiz cunku...

1|0
    0|0
  • Allah'a şükür sadece öyle bir arkadaşım , kardeşim , can parçam var. İnsallah hepinize sizi asla yari yolda bırakmayacak dostlar nasip olur.

1|0
    0|0
  • Gerçekten yanlizim

1|0
    0|0
  • Evet bende böyleyim hatta bende böyle bir soru sormuştum. Sonra hesabimi kapatmıştim. Tum sosyal medya hesabimi sildim kendimi cokckotu hissediyordum. Simdi bu hesabimi actim öyle takılıyorum

2|1
    0|0
  • Dost dediğin kişiler insan olmanın doğası gereği yine önce kendini düşünen bencil kırdığında çoğu zaman farkına bile varmayan kişiler varsın olmasın yalnızlığımda boğulurum daha iyi

2|0
    0|0
  • ben varım reelde hiç kimsem yok sadece ailem okulda bile herkes arkadaşlarıyla bense tekim arkadaşlarım hep okul değişti tek kaldım herkes kendini düşünüyor

1|0
    0|0
  • evet etrafim kalabalik ama aramizda duvar var benim ördügüm ve kalin bir duvar

2|0
    0|0
  • Artik yanliz degilim sukur...

1|0
    0|0
  • Değilim 😊

1|0
    0|0
  • Evet :D

1|0
    0|0
  • kalabalıklar arasında yapayalnızım.

1|0
    0|0
  • Kalabalıklar arasında yalnızım evet ghhg

0|0
    0|0
  • İnsan oğlu-kızı yalnız gelir yalnız gider yanındaki insanlar yükten başka birşey değildir yalnızlık güzeldir özeldir bunu kabul edin ve büyütmeyin...

0|0
    0|0
  • Şikayet etme şükret :)
    HasbunAllah de
    Hanbunallahu ve niğmel vekil
    ve niğmel Mevla
    ve niğmen Nasir

0|0
    0|0
  • Merhaba kader ortağım... Seni benden başkası anlamaz sanırım ☺️

1|0
    0|0