Kınadıktan Sonra Başınıza Gelen Durumlar Nelerdir?

Kınadıktan Sonra Başınıza Gelen Durumlar Nelerdir?
"Aaaayyy inanmıyorum ona? Nasıl yapar? Ben olsam asla buna izin vermem! Yapacağım son şey! Ölsem de yapmam! Cık cık cık... " Çevremizdeki bir çok insanı gerek başına gelenlerle gerek tercihleriyle ve yaşadıkları durumlarla bu cümlelerle eleştirip kınamadık mi hiç? Kınadık. Üstelik bir de yarım yamalak empati yapmaya çalışıp, yaşamadan olayların içine girip kendi kendimizi aklayıp "asla" olumsuzuna tutunup sıyrıldık. Sonra bir çoğu başımıza geldi, bazı aslalarımızı kazımak zorunda kaldık, kesinliklerimizi geride bıraktık ve gerçekleri yaşadık. Peki nedir bu gerçekler; siz neleri kınadınız da başınıza gelenler nedir?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Cinsiyet düzeltim ameliyati.

Eskiden yani bilincsizken kendimi sucluyodum, böyle bir seye imkan olabilcegini de dusunmuyordum.

Halbuki tıp bilimi iste, bilim bilimdir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Genellikle çok tedbirli ve oldukça ileri görüşlü olduğum için adımlarımı seçerek atarım. Bu yüzden de başıma pek bir şey geldi diyemem. Eleştirim zaman zaman olur ama asla kınama seviyesine getirmediğim içinde sanırım Allah başıma vermiyor.

1|0
    0|0
  • Ayyy ne kadar kıllısın deyipte kıllanan adam tanırım.

1|0
    0|0
  • Cok oluyo cokk

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 😂sınıftan bir arkadaşım deli gibi sarışın olmak istiyordu ve gidip boyadı saçını ne var bu sarışınlıkta çakma işte yapmayın derken bende seçımı boyadım ve boya aktı sarı oldu şaka gibi🙈

1|0
    0|0
  • Mezuniyet gecesinde pastel canlı renkler tercih ederdim ben olsam diye siyah giyen birini kınadım kendim bayıla bayıla bir siyah elbise giydim 🙈

1|0
    0|0
  • Kınadığım herseyi yaşadım

1|0
    0|0
Yükleniyor...