Ruhen Yalnızlık?

Karşı cins ile olabilen birliktelikten bahsetmiyorum.. Çevre, arkadaşlık... İnsanları kolay kolay kendi çemberime alamıyorum. Almam çözüm değil. Nasıl almam gerektiği çözüm. Arkadaşlarım yok mu, var. Ama arkadaşlarım dışındaki gözlere karşı iticiyim. Çünkü beni tanımıyorlar. Umrumda da değil zaten. Ama madem gözünüzde iticiyim. Bir insan neden itici gördüğü kişinin yaptığı her halta karışır ki. Itici olmayı hissetmiyorum, direk olarak yüzüme söylenmiş bir şey. Günlük yaşamda az önce yanıma getirmem gereken bir şeyi unuttum. Ve onları asla ama asla alakadar eden bir cisim değil. Fakat rahat davranmam neden onları geriyor bilmiyorum ama rahatlığımdan ötürü sakin ama diileri kılıç bir şekilde söylediler. Dışarıdan ciddi gözüksem bile kahkaha attığımda durmayacak kadar sevecan biriyimdir. Ama doğrudur, ciddiyim. Ne yapacağım ben? Okulumuzdaki psikolog ile görüşmez isterdim fakat mühim bir konu gibi görmeyeceklerini düşündüğümden gitmek saçma olur gibi hissediyorum. Napacağım ben genel olarak? Neden bu böyle?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir dertten yakınıyorsun ama sorsam, o derdin sayfalarını bile ezbere anlatamazsınız bana.

0|0
    0|0
  • akışına bırak.

0|0
    0|0
    • Bunun cözümü lazım bana.. Konu orda başlıyor.. 😞

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de çok yalnızım

0|0
    0|0
Yükleniyor...