Okuldan önce çalışıyorum sonra okula gidiyorum adamin biri bana numara ve para verdi almakla hatami ettim?

Babam ameliyat olmustu 9 ay calismadi bende o siralarda ise baslamistim daha 1 ay oluyo babam işe baslayali. Neyse. 4 kisilik bir masa onlarla ilgilenen garsona sormuslar beni o kiz hem okuyup hemde calisiyomu diye sormus abide evet falan demis masaya cagirdi beni para uzatti al bunu dedi yok falan dedim yanındaki adam aldi elime verdi numarasini verdi ismini falan bisey olunca beni ara dedi tamam falan dedim garson abide o adam cok zengin oyle yardım etmeyide sever falan dedi sizce numarayi ve parayi almakla hatami yaptım? Paramda yoktu bugun cok denk geldi bide.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hata değil. Numaranı istemedi numarasını vermedı. Parayıda harcamışsın bidaha aramazsın olur biter.

0|0
    0|0
    • Harcamadim daha bugun verdi 2 3 saat anca oluyo

• Aramicam zaten herkese güvenilmez sonucta ama bencede kötü niyetli biri değildi Teşekkürler yorum için

En İyi Kız Görüşü

• Dikkat et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bugün borç almaya aışan diye bir atasözü vardır

0|0
    0|0
  • Kimse kimseye bedavaya para vermez hele bu devirde mayk Gtune bence çelik kasa bağlamalısın ://

0|0
    0|0
    • Aramayı düşünmüyorum zaten ama yüzünde kötü bir ifade yoktu daha cok merhamet gibi ve insanlarin yüzünden ne olduğu anlaşılıyor

• Parayı anladıkta numarayı niye verdi at cöpe adamın niyeti baska anlamayacak ne var bunda

0|0
    0|0
    • Zannetmiyorum insanların yüzünden konuşmasından belli olur ne olduğu ama o abinin yüzünde hic öyle kötü niyet görmedim ben ayrica kotu niyeti olsa yaninda arkadaslari varken cekinirdi giderken kolay gelsin kardesim falan diyodu konusurkende ayni sekilde

• Bedava peynir sadece fare kapaninda bulunur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hemen kötü düşünmeyin bence öğrenci ve ihtiyacı var diye düşünüp iyi niyetle vermiştir neidüğü belirsiz Suriyeliler ve yardımları ulaştırdığı bile meçhul derneklere vermekten se sonuç ta adın ne nerde otuyon tel numaranın istememiş 😏

0|0
    0|0
    • Aynen fesat düşünmüyorum bende

• Ne kadar verdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...