Hemşire veya anaokulu öğretmeni bir sevgilim olsun istiyorum sizce neden?

Hemşire veya anaokulu öğretmeni bir sevgilim olsun istiyorum sizce neden ?

Bilmiyorum yani şimdi gerçekten çok ilgimi çekiyor bu tip meslekte kızlar ama nedense içgüzarlıktanmı neyden bilmiyorum ama hiç onların dikkatini çekemiyorum niye benim hemşire sevgilim olmuyor 😬

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım sen anaç ruhlu bir bayan arıyorsun, hemşireler hastalara, ana okul öğretmenleri çocuklara karşı anaç ruhludur. Bu senin ilgini çekiyor.

0|2
    0|0
    • Evet. Ben mesela sağlığa önem veririm çocukları çok severim bu yüzden dediğin gibi anaç ruhlu bir bayan arıyorum aradığım içinde bulamıyorum keşke beni kendisi bulsa ama bide gözleri yeşil olmalı doğal olacak 😊

Kızlar Ne Diyor 5

• Hemşirelik okuyorum, yaşım küçük daha ama bazı şeyleri idrak edebildiğim yaştan beri hep zeki, yerine göre konuşmasını bilen, iletişim yeteneği iyi olan, ağır başlı insanlar dikkatimi çekti. Ciddi düşünen bir bayan da bunlara önem verir zaten genel olarak. Sende öyle bir tip yok. Yani öyle bir karakter yansıtmıyorsun ilk görüşte. Ondan dikkat çekmiyorsundur...

0|1
    0|1
    • Evet gerçektende bende öyle bir tip yok zaten hal ve hareketlerim onları göstermiyor ama hal ve hareketlerim dışında düşüncelerim sizin anlattıklarınızla uyumlu bu yüzden itici geliyorum insanlara normalde benden bekelen davranışlar fırlama kızlarla takılan hergün içip yatan bir tip olduğumu söylüyorlar özde öyle biri değilim sanırım uyumsuzum

• Öyleyse görünüşünü değiştirmelisin. Giyim, saç, sakal... Yani bunlara dikkat ederek ve fevri davranışlarının da önüne geçerek istediğini elde edebilirsin.

• Sakalsız çok tatlı oluyorum ama çok fazla sevimli olmayı sevmiyorumki 😊

• cünkü onlar iyi evet.

0|1
    0|0
    • Çok iyiler ya gerçekten ben cana yakın biriyim aslında bir gün anaokulu bir öğretmeni öpesim gelmişdi ama kan çekti resmen bide sırıttı bana içimde kaldı çok seviyorum özelliklede anaokulu öğretmenlerini genellikle belediyenin kreşlerine arızaya gidiyorum görüyorum hep 😊

• Evet kursakda kalması bile güzel sevgi bu sonuçda 😂😂

• Aynen bende sağlık okuyorum doktor bir kocam olsa ne iyi olurdu =/

0|2
    0|0
    • Ben doktor değilim ama sana bakanilirdim sağlık konusunda çok araştırmacıyımdır 😊

• Vasfin ne onlarda dr mühendis istioddur

0|1
    0|0
  • Bende asker istiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bilmem hayırlısı. d

0|1
    0|0
  • Hemlire bir bayanla sevgili olmak veya aile kurmak çok zor olucağını düşünüyorum, sürekli nöbet tutmak zorunda, gecesi gündüzü yok, ailesi için enin için çok fazla zaman ayıramayacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...