Yardim edinn Çok yalnızım?

Sınıfta hiç arkadaşım kalmadı herkes bana düşman kesildi ne yapicam özür diledim ama affedilmiyorum herkes kendi halinde çok mutlu ne olacak böyle bu senenin sonunda o okuldan ayrılıyorum başka okula gecicem 3,5 ay kaldı ama kötü hissediyorum ışte?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• 3,5 ay daha sık dişini her şey düzelir. Ancak yinede benim tavsiyem şu yönde olur. Kendine yetebilmeyi öğrenmelisin. Yani insanlara göre mutluluk ölçütünü belirleme. Hep mutlu olmak için bahaneler üretmeye çalışırsan her zaman sen kazançlı çıkarsın :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim sınıftakiler de öyle yüze gülüp arkadan konuşan insanlar bende ilişkiyi kestim inan kafam daha rahat oldu yanimda bir duzgun kisi var o da bana fazlasyla yetiyo zaten onlara kendini affettirmeye calisma birak tek basina ol derslerine calis kitap oku telefonla uğraş onlar bir müddet sonra zaten sna yumuşar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben zaten yalniz büyümüs biriyim Şu an yasadigim yerde bile hic arkadasim yok kücklügmden beri yalnizdimda ne bir sevgili ne bir baska birsey ama yalnizlik insani erdemlestirip gelistiriyor tecrübe sahibi ediyor illaki sosyal olcam v. s diue cabalama bence birak nehir oldugu gibi aksin

1|0
    0|0
    • aynen akışa bırakmak en doğrusu, çok teşekkür ederim :)

• Xper 1 im ayol ben sen 2 olmussun gonder gelsin :D

• Sen gönderemiyomusun 😂

• Yalnızlık huzur falan değil öyle olsa huzurlu olurdum :/

1|0
    0|0
    • Belki de kendini kapatmissindir küçük şeylerden mutlu olmaya çalış gerçi kelin ilacı olsa başına sürer :)

• Benim saçım var Allaha şükür :D

• Ha iyi o zaman :D

• yalnızlık huzurdur

1|0
    0|0
  • Çay koy çay :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• üzülme yalnız olabilirsin

1|0
    0|0
    • az kaldı zaten 3,5 ay sonra herşey rayına oturacak inanıyorum ama o zaman zarfında inşallah notlarıma da aksetmez

• çok teşekkür ederim ya tek kelime bile yazsan bana faydan dokunurdu :)

• önemli değil seni anlıyorım

• Bana da çok düşman kesilen oldu insanlar anlayışsız

1|0
    0|0
    • Ne yaptın peki sonunda

• Asosyal bir dönem geçirdim kendi hobilerim ve internet üzerine kuruluydu

• Bence takma kimseyi. Öyle bir şansım olsaydı bende kimseyle konuşmamayı tercih ederdim fakat konuşmam gerekiyor herkesle

0|0
    0|0
  • Bende çok kötüyüm

0|0
    0|0
    • konuşalım mı biraz desteğe çok ihtiyacım var

Yükleniyor...