Kapat

Kapalılar dikkay çekiyor mu?

açık olan bayanlara gore kapalı bayanlar nasıl sizce daha mı çok dikkat çekiyor eşarbı aksesuar olarak kullanmış dediğinz tipler var mı sosyal ortam da nasıllar sizce merk ettim görüşlerinizi

0|2
1021

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir kapalıdır var ki sorma hepsine değil lafım üstüne alınması gerekene üstü Şişhane altı kerane dediğimiz bir olay var takar esarbi altına bir tsort beyaz siyah sütyen çıkmış bütün hatlar dışarı got de bir pantolon nasıl içine girdi belli değil ni de topuklu kalça kalktı bu dikkat cekmezse da kim dikkat ceker

1|0
    0|0
    • haklısınız ben bile açıklığımdan utanıyorum bazen

• O kadar felaketleri varki bazen böyle bin tane şeyim olsa 1 ini vermem ole ne yidu belirsizlere aklın da fikrin de bir olcak madem kapandın dinin kurallarını uygulican adam gibi yap yapmayacaksan da hiç lezir de etme yani

En İyi Kız Görüşü

• bence coook daha fazla dikkat cekiyorlar. misal dizüstü etekli sade bir bayanla fusya pembe eşarp yemyesil bir pardesü inanılmaz makyajlı 2 kadın yanyanayken kimse etekliye bakmıyor..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Yoo normal hala kapali acik ayrimi yapilmasi uzucu. Ne cektin be turkiye kapali acik tartismasindan

2|0
    0|0
  • Kadın her daim dikkat çeker, kendini setretmedikçe..
    Giyiminden, kokusundan, sesinden..

Tesettür ise, kadını görüntüsüyle korur, edeb ise her halinde dikkat çekmekten korur..

Tesettür kadının zırhı, çarşaf ise kalesidir..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Dikkat çekmeyi istiyorsa çeker

0|0
    0|0
  • adam nerdeyse futbolu bıraktı hala çekmenin peşindesiniz

0|0
    0|0
  • Bazı suslumanlar dikkat çekiyor

0|0
    0|0
  • Hakikaten kıyafeti, aksesuarı, renk seçimleri ve güzellikleri ile parmak ısırtan kapalı bayanlarda mevcut tabi. yalnız bunun imkan meselesi fe olduğunu düşünüyorum öaddiyat ile alakalı

0|0
    0|0
  • benim sadece kapalı yani tesettürlü kızlar dikkatimi çekiyor açık kızlara göz ucuyla bile bakmıyorum. Karşımdaki kız kapalı ise her haliyle dikkatimi çeker benim..

0|0
    0|0
  • ykk cekmez hic

0|0
    0|0
  • Bence cekemz beb kadinda sac severim

0|0
    0|0
    • anladım bazılarına o gizemli geliyormuş anlamadım niye

• çekenler var çekmeyenler var. giyim tarzlarına bağlı.

0|0
    0|0
  • Çok fazla dikkatimi çekmiyorlar.

0|0
    0|0
  • Kimin ne oldugunu bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Kapalılık mı? hangi kapalılık yahu

0|0
    0|0
  • kapalılığına bağlı :) başı kapalı kalça meydanda olanlar falan varya :)) çekebilir onlar

0|0
    0|0
  • Kapalısı açığı mı var ya insan insandır

0|0
    0|0
  • Ben gorunce yuzumu ceviriyorum

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim kapalı... Gayet düzgün de bir kız... Kapanmasını da biliyor -yani aksesuar gibi kullananlardan değil-. Nerde nasıl davranması gerektiğini bilen birisi... Bazıları yüzünden düzgün kişilikte olan kapalıları da aynı kefeye koyuyorlar, ki bence yanlış...

0|0
    0|0
  • yüzü fiziği güzelse kapalı açık farketmez dikkatimi çeker.

0|0
    0|0
  • bazıları tarz için olduğu için evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bulunulan ortama göre değişir.
    Azınlıkta olan dikkat çeker.

0|0
    0|0
  • Tabi dikkat çekiyor belki de açıklardan daha çok.. O gizlilik insanı merak ettiriyor

0|0
    0|0
  • Hiç sanmıyorum açıkcası daha fazla dikkat çekeceklerini. geneli çok varoş giyiniyor bari biraz daha zevkli olsalar keşke. binde bir düzgün giyineni var tabi ama binde bir

0|0
    0|0
  • Evet altina dar giyiyorlar ne bilim esaplarini sisiriyorlar arkadan. Hiç hoş durmu yor kapanacaksak temiz kapanalim. Ama tabi açıklar dhaka çok dikkat ceker. Ama bu zamnda öyle degil

0|0
    0|0
  • Dikkat çekse ne olacak ! Karışma hakkın var mı! bir bitmediniz ya.

0|0
    0|0
  • O kafalarını öyle bir bagliyorlar öyle makyajlar yapiyorlarmi dönüp dönüp bakiyorum bence cok daha fazla dikkat çekiyorlar

1|0
    0|0
  • İslam'ın amacı dikkat çekmekten uzaklaştırmaktır ama işte bazıları bunu tam tersi hale getiriyor iyi bir şey değil. Dine uygun değil yaptıkları normalde

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Dikkat cekiyorsami kapanacaksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...