Lütfen yardım eder misiniz?

Merhaba, kaynvalidem ve kayınpederim bizimle bir evde yaşıyorlar. Ev zaten çok küçük, bende hiç rahat edemiyorum ve sinirleniyorum. Ama bunu belli etmiyorum. Bir defa da olsun onlara ağır kelime kullanmadım ve ya sert davranmadım. Ama yetti be arkadaş. Ev tutalım diyorum, karşı geliyorlar ve kayınpederim öyle bir şeyi aklından çıkar diyor. Eşimden de tık yok. Erken saatlerde işe gidiyor, gece geç saatlerinde geliyor.
Bu durumu artık kaldıramıyorum ve ayrılmak istiyorum. Ne olursunuz bana yardımçı olun ve akıl verin.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• aynı apartmanda ya da aynı mahalle de ev tutun. hem evi ayırmış olursunuz hem de onların istediği gibi uzaklaşmamış olursunuz

0|0
    0|0
    • Ya zaten onları görmek istemiyorum. Sevgi hiss etmiyorum ki, kendime karşı onlardan, neden sürekli hayatımda olmalılar? Benim anne babam memleketteler ve bir defa da olsun bizi rahatsız etmiyorlar ki, ben kendi anne babamla da yaşamam

• Belliki maddi yönden sıkıntıları var sen yinede alttan al eşin durumu düzeltince maddi anlamda annenlere başka bir ev tutar ve yuvanıza kavuşursunuz... sonuçta onunda eli mahkün anne ve babası...

0|0
    0|0
    • Ya yok. Her ikisi devletten yardım alıyor. 2500 Eurodan çok gelirleri var. Avrupa vatandaşı her ikisi. Çaresiz falan değiller.

• Ev büyük olsa ve ya bana ihtiyaçları olsa neyse anlarım da, ama evde istediğim gibi giyinemiyorum, dolaşamıyorum ve rahat olamıyorum. Seks Hayatımız bile doğru dürüst yok. Eşimde tamam ev tutarız diyor, ama hareket yok, geçiştiriyor

• Sen yinede biraz daha sabret sabrın sonu selamet umarım zamanla herşey yoluna girecektir...

Kızlar Ne Diyor 3

• Esinin umrunda değilsin demekki. Ben olsam ayrılırdim

1|0
    0|0
  • Baştan kabul etmeyecektin

0|0
    0|0
    • Ama aynı evde yaşama gibi bir planımız yoktu ki?

• evlenirken konuşulmadı mı ki bu konular

0|0
    0|0
    • Zaten ayrı yaşayacağız diye konuşduk, ama hiç konuşulmamış gibi de yaşıyorlar

• Baştan itiraz etmeniz gerekirdi.

Yükleniyor...