Ülkemiz boş insanlarla dolu değil mi?

Sağlık personeliyim yalandan ambulansı çağırdılar falan. Benim abim ambulans erken gelseydi belki de yaşayacaktı ama ambulansı bile ben çağırdım. bu yüzden bu konuda hassasım insan hayatı şakaya alınacak kadar komik ve basit mi.:@

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın. Ne yazık ki. Sorumsuz ve bilinçsiz insan çok.
    Kendi başlarına bir şey gelmeden başkalarının acılarını anlamazlar. Ve sorumsuzca davranmaya devam ederler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle başın sağolsun :/ Bu ülkedeki insanların beyni örümceklenmiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• GönIü ışık yakmayı, aydınIanmayı öğrenen kişiyi, güneş biIe yakamaz. Gündüz gibi ışıyıp durmayı istiyorsan, geceye benzeyen benIiğini yakıver!

-

1|0
    0|0
  • Onlara sadece birşey demek istiyom burdan
    Katıksız orrrrrrrrrrrrrrr... u cocukları

1|0
    0|0
  • Ülkemiz hanibu sevgili adı altında zinalar cogaldı iste bu cogalan nesil seytanın orduları haline geletek pic doldu. iste o yüzden genc nesiller dinsiz inancsiz yetisiyor memlekete bela dünyayada bela tıpkı suriyedeki esad rusyadaki putin gibi pic cogalıyor

0|0
    0|0
  • İnşallah bu insanlar düzelir 😐 yoksa herkesin hakkını yemeye devam ederler. Allah akıl fikir versin inşallah 😔

0|0
    0|0
  • Herkes bu ülkenin boş insanlarla dolu olduğunu ve aptal olduklarını söyler. Fakat kimse kendine bunu mal etmez. Kimse kendine ''ben o boş adamlardanım'' demez. Önce kendini sorgula, sen ne kadar doluysan, çevrendekiler de ona paralel olarak doludur.

0|0
    0|0
  • bu yalnızca bizim ülke için geçerli değil ki. her ülkede yapılan bir şey. şakanın ayarını kaçıranlar her yerde mevcut

0|0
    0|0
  • Mal millet ya

0|0
    0|0
  • Haklısınız başı boş insan çok

0|0
    0|0
  • Hayir ya böyle kişiler ihbar felan edilmiyor. Mu

0|0
    0|0
  • Aynen ya bazıları da uzaylı filan :D