YALNIZ YAŞAYAN VAR MI?

12 yaşımdan beri annemden babamdan ayrı yaşıyorum ayrıldılar ve annem babaanneme bıraktı beni 1 sene babaannemle yaşadım kendisi vefat etti , , ilk zamanlar cok zorluklar cektim o yaşta calışmak zorunda kalmıştım pazarlarda İstanbul'da bahcelievlerde yaşıyordum birazda amcam yardım etti yuvaya gitmek yerine ev tuttum okuluma devam edip aynı zamanda calıştım şimdi ise üniversite okuyorum acıktan bir yandan da calışıyorum işimi iş yerimi cok seviyorum günümüz şartlarına göre de cok iyi maaş alıyorum boynerde satış danışmanlıgı yapıyorum bütün markalara bakıyorum Şu an trabzonda yaşıyorum ama inanınki kücükken cok zorluklar cekmiştim arkadaşlarım top oynama giderken ben işe giderdim zamanla anladım ki aslında iyiki böyle olmuş nasıl bir baba olucagım daha kücükken belli oldu ailenin önemini sevmenin sevilmenin önemini cok iyi anladım belkide bunu en iyi bilenlerdenim. biliyorum kafanızda cok soru işareti var daha o yaşta nasıl başardın bu kadar zorlukları diceksiniz aslına bakarsanız başarmak zorundaydım cünkü tutunucak tek bir dalım bile yoktu.

ARANIZDA BENİM HAYATIMA BENZEYEN BİR HAYAT YAŞIYAN VAR MI COK MERAK EDİYORUM. . .

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende bosandıktan sonra benzer seyler yasadım cocuklarımı kimseye muhtaç olmadan büyütmek icin bir dönem temizlikcilikte yaptım bir yandan da okudum simdi gecen yıllarima bakıyorumda çok büyuk işler baßarmışım çevremdekiler basarinın kitabı yazilmalı diyorlar. Sonsuz şukür Rabbime. Sizide mücadeleniz ve başarınızdan ötürü tebrik ediyorum. Erdemli her insanın yapmasi gerekenleri yapmışsınız sizde. Mutlu bir hayat diliyorum sizede😊

0|1
    0|0
    • cok teşekkür ederim konuşma uslubunuzdan anladığım kadarıyla sizde , Erdemli bir o kadarda gönlü zengin birisiniz sizede hayatınızda başarılar bol bol sevgi dolu ömür diliyorum. . . Bu saaten sonra sizi kimseler yıkamaz bizim gibi hayatta erken yaşlarda büyük bir piskolojik sorunlar atlatan insanlar dünyada en dayanıklı insan oluyorlar. Umarım hayatınızda size hak ettiğiniz sevgiyi vericek insanlar karşınıza cıkar iyi yakşamlar yüreği kocaman insan :)

• Teşekkür ederim kardeşim. Aynı güzel dilekleri. bende sizin için diliyorum. Ufacık seylerle yıkılan deprosyona giren insanlara ibret olsun bu hikayeler. Daha nice kırık hayatlar var kimbilir dibi görüp yukarıya sıçrayan. Selam olsun hepsine😊

• Ne guzel Tebrikler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...