Dinsizlik nasıl birşey?

Dinsizlik nasıl birşey inançsız nasıl yaşıyor insanlar merak ediyorum kafayı sıyırmış olmalılar

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• İlahi adaletin olmadığını düşünmek kötü bir şey olmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de dindarların kafayı yediğini düşünüyorum fghfhg

0|1
    0|0
  • Ponçik bir şey

0|0
    0|0
  • Bilmem hic tatmadim

0|0
    0|0
  • Evet kafayı sıyırdım. Yıllar yılı insanların nasıl kukla misali yönetildiğini şimdi anlıyorum. ve keşke inanmaya devam edip uyusaydim diyorum. En azından gerçeklerden uzak olurdum

0|0
    0|0
    • Ne oldu da inançsız oldun?

• kitabın adı nedir

• Allah'ın varlığının 12 delili. Caner Taslaman'ın kitabı. Eğer okuduysan veyahut başka bir kaynağın yok mu dersen farklı kitaplar da öneririm

Erkekler Ne Diyor 8

• Bilmiyorum. Dinsizlik değilde ateistler deseydin daha doğru olurdu. Satanist olarak dinimden memnunum.

0|0
    0|0
  • inançlı görünüpta inançsızlığın dibini vuranlardan iyiler bence

0|0
    0|0
  • Bak bunu bende merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Dinsizlik diye bir şey yok. Dinlilik diye bir şey olmadığı gibi. biraz araştırırsanız okumadığınız tek kitap inandığınız dinin kitabı olmadığını anlarsınız... Ne olsa olsa okumayacaksınız kafanızı hiç takmayın otomatik pilotta devam

0|1
    0|0
    • Okuyorum ben çok şükür sende oku bence

• dinsizlikle inançsızlığın aynı şey olduğunun kanısına nerden vardın. bence dinsizlik korkmadan özgürce yaşayabilmek.

0|1
    0|0
  • Körler sağırlar birbirini ağırlar!! İnanmayanlar neden inanmıyor diye araştırıp kafa yorsaydin simdiki gibi dusunmezdin, hadi onu bırak, inandığınız herneyse neden inanıyorsun?

0|0
    0|0
    • Kör değilim çünkü bunca güzelliğin bir var edeni olması gerek ve bunca zulmün haksızlığın bir karşılığı olması gerek, ilahi adalet gerek yani. İnanıyorum çok şükür

• Müslümanım ya hu

• Geçmiş olsun kardeşim, allah kurtarsın, ne diyim 😊

• Ne alaka?

0|0
    0|0
  • Normal yasayabiliyorum yani dinsiz olmamın bir engelini görmedim daha

0|0
    0|0
    • Ölümden sonrasını falan nasıl düşünüyorsun peki

• İnandırmak için söylemedim ne olduğumu söylüyorum sadece motive eden de Allah a olan inancım , korku değil sevgi ve sadakat

• Tabiki doğrudur aynı şekilde inanmayan bir insanın da kendi sevgisi ve inandığı realite vardır ban göre din ya da inanç kişiye özeldir ve kişi kendi içinde yaşamalıdir o yüzden de çok bu konu üzerinde düşünmüyorum

Yükleniyor...