Rüyamda çalıştığım yerdeki kızla öpüşüyordum?

Clubda çalışıyorum ve çalıştığım mekanda kısa saçlı lezbiyen tipli birisi vardı. bir kac gün önce rüyamda onunla opusurken gördüm kendimi ve çok iyi hissettim o an. Asla kadınlara ilgi duymuyorum neden böyle bir rüya gördüğümü bilmiyorum ama bir kaç gündür aklımdan çıkmıyo ve kendimden şüphe duymaya başladım. Ne yapmalıyım?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Opusme bidaha oyle ruyanda kariyla kizla. 😎

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Psikolojide de belirtildiği üzere, rüyalar bilinç altının yansımasıdır. lezbiyen olmaya bilirsin ancak eğilimin olabilir. Ama uzak dur zaten kız bulamıyoruz :D

1|1
    0|0
  • Psikiyatriye görün.

0|0
    0|0
  • Bazen sacma ruyalar goruruz takilma bukadar

1|0
    0|0
  • Clubda çalışan kız hmm

0|0
    0|0
    • Niye olamaz mi 😂

• Sen bir insanın neden birşeyi yaptığını bilmeden nasıl yorum yaparsın. Hasta anneme bakıyorum gündüz işinde calisamadigim kontrolleri olduğu için barmaidlik yapıyorum barın arkasında içki koyuyorum, kokteyl yapıyorum pardon da bu kendini sergilemek mi? Kişi Kendinden bilir işi sen bence kendine bak ok.

• Helal olsun sana rabbim inşallah yardımcın olur..

• Lezsin g. o

0|0
    0|0
  • Öp de geçsin

0|0
    0|0
  • lezbiyensin.

0|0
    0|0
    • Iezbiyen olsam neden rahatsızlık duyayim ki yorum yapmış olmak için yorum yapınca ne kazaniyorsun

• şimdi odak bazen insan biseksüel olduğunu yıllarca fark etmiyor yani biseksüel olabilirsin belki

• Anlıyorum öyleyse de başa çıkarım ben yani hiç yaşamadım gerçek hayatta böyle bişey yaşamak istemem de..

• Özel

0|0
    0|0
  • İlk buldugun erkekle git

0|0
    0|0
  • keyfini çıkarmalısın

0|0
    0|0
  • Hayırlı işleeeeeer😀

0|0
    0|0