Erken yaşta evlenmek ne gibi şeyler getirir?

Arkadaşlar ben üni 1 de okuyorum evlenmeyi düşünüyorum fakat şimdi üni 1 de felan düğündür ev masraflarıdır geçim derdi vs... çok zorlanırmıyım ve okumama engel olurmu?
Bu arada imamlık yapıyorum açıktan hukuk okuyorum sıkıntı çekermiyim sizce ve zevcemin manevi olarak ihtiyaçlarını karşılayabilirmiyim?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Disardan okuyorsan sıkıntı olmaz devam et 👍

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Biraz daha bekle evlenmek için ilk isini eline al araya askerlikte girecek hem ayrı kalmaya sende dayanamayacaksın bir iki sene daha ertele bence

0|0
    0|0
    • İşim var zaten imamım çalışıyorum ama çok boş vaktim var bende hukuk okuyorum açıktan askerliğide bedelli yapıcam boş yere patates soğan soymanın manası yok en azından devletime maddi olarak yardımcı olurum.

• Benim Türk olduğumu nereden biliyorsun?

• Belli bu lafı diyen bir insan kardeşim

• bayanlar çabuk tı-oparlıyor

0|0
    0|0
  • Daha cok kucuksun. bir kac seneye fikrin degisebilir ve pisman olursun. ustelik buyuk sorumluluk bu yasta kaldiramazsin

0|0
    0|0
    • Evlilik ferdi reşit yapar zaten işimde var evimde var gece gündüz okuyorum sadece yanımada hayat arkadaşımı alırım daha rahat ederim diyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• kendini iyice gelistir maneviyatta 3 4 e kadar uni. sonra zaten zamani gelir. ama mutlaka kendini manevi anlamsa cok gelirdi insa etmek zor tahribat cok kolaydir. nefsani bir zevce gelirse cok zorlanirsi n

0|0
    0|0
    • Elhamdülillah ben lisede islam klasiklerinin çoğunu bitirdim Divan-ı hikmetten mantık-ut tayr a kadar tasavvufta dahi kendimi geliştirdim karakterim öyle çocuk kalıbında değil lakin yinede bilmiyorum kararsızım sevdiğim hatun zaten oda benim gibi birisi ama dediğim gibi işte...

• kardesim anliyorum fakat devir imani kurtarmak devri. hadis te diyor ahir zamanda imani olan elinde kor atesi tutacak. buna dayanmak ancak iman hakikatlerini okuyup cok iyi mutalaa etmekteb cikar lakin bu da yaramaz devir sahis devri degil cemaat devri ferd ne kdar ustunde olsa cemaatin sahsi manevisine yetisemez

• Allah bilir..

• Salahmısın gencecik adamsın evlenme bence :(

0|0
    0|0
  • Ne gibi islami klasikleri okudun acaba. Bende okumak istiyorum isimlerini mesaj atar mısın?

0|0
    0|0
  • karşılayabilir

0|0
    0|0
  • Kendinede eşine de yazık edersin

0|0
    0|0
  • gençliğini götürür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...