Günümüzde gençler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Biraz yasliymisim gibi bir soru sordum ama herkesin görüşlerini merak ediyorum. Günümüzdeki genç kız ve genç erkekleri nasıl buluyorsunuz?

0|0
815

En İyi Kız Görüşü

• Cahil

1|0
    0|0
    • Egitim düzeyi sadece aile baskısı ile alakali degildir. Kisinin bilissel ve duygusal davranışları birbirleriyle iliskilidir. Önünde her kaynak bulunuyor olsa bile öğrenmeye niyeti olmayanin ( ilgisi olmayanin) egitime dayali gelisen bir davranis sergilemesini bekleyemezsin; ancak yeri gelir, her türlü baskı ve kaynak yetersizligine ragmen kendini gelistirmek isteyen ve bunu basarabilen insanlar tanirsin. Yapacak bir sey yok, degil. Eskiden internet mi vardi? Bilgiye erisim bu kadar kolay miydi? Kaynak yetersizligi nedeniyle farkli illerin kutuphanelerinde kitap arayan insanlarin duyarliliklari gunumuzde neden yok? Sorgulanacak cok sey var aslinda. Ama biz varsin arap ulkeleriyle kiyaslayip kendimizi, icimizi rahat tutalim

• Her türlü baskilara ve kaynak yetersizligine ragmen* diye duzelteyim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• soru okuyunca yaşına baktım ama hüsrana uğradım. ama ilgilenmiyorum n'aaparlarsa yapsınlar bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın.

2|0
    0|0
  • Çok depolitizeler, araştırmıyorlar, siyaset, bilim ve sanatı hiç önemsemiyorlar, sorgulamıyorlar, internetteki her Bilgin'in doğru olduğunu zannediyorlar çünkü okumuyorlar, hayattan beklentileri inanılmaz düşük, oturup evrensel bir konu hakkında hiçbirşeyi konuşamıyorlar. En önemlisi cahiller, nerdeyse çarpma bölme yapmakta zorlanan lise mezunları görüyorum. Endişeliyim özetle

1|0
    0|0
    • Bunlar sadece gençlerde yok bence her yaştaki insanımızın özellikleri

• Nasıl yok herkes televizyonda duyduğu her habere inaniyo sorgulamadan ayrıca çok onyargililar hiç bir karşıt dusunceye tahammül edemiyolar özellikle siyasi düşüncelere mantıklı mi diye dinlemiyolar bile sen ne anlarsın diye kestirip atiyolar özellikle 30-45 yaş arası

• benim çevremde yok o tip insanlar ama dediğin gibi toplumun geneli çok cahil. Ama sorunla alakalı olarak maalesef gençler daha da kötü geliyor, bizzat 3-4 20 yaş civarı gençte yaşadım.

• Abazalar

1|0
    0|0
  • Kendilerini olduğu gibi göstermiyorlar

2|0
    0|0
    • Nasıl yani :D

• Bilmem ben farketmedim bunu bence ozentilik değil gördüklerini ister istemez kapar ve davranışlarında yansitirsin

• Çocukluktan başlar kızlar annesi model erkeklerde babayı model alır çocuklardan bahsetmiyorum neyse

• çok pasifler sürekli pc başındalar çok kötü bir şey... ben küçükken sokaktan gelmezdim şimdikler evden çıkmıyo

1|0
    0|0
  • Saygısız. cahil. ve sabit fikirli alınmak yok kendiniz sordunuz :)

3|0
    0|0
  • Hepsi pzvk. d

1|0
    0|0
  • hayat onlara güzel

1|0
    0|0
  • Dayaklik 80%.

1|0
    0|0
  • Çok konusuyorlar, boş konusuyorlar

1|0
    0|0
  • ahlak yok
    empati yok
    saygı yok
    namus yok
    hoşgörü yok
    yardımlaşma yok
    süslenme var
    tüketim var
    özenme var
    harcama var
    yolaşma var
    ahlaksızlık var
    yalan var
    ...

1|0
    0|0
  • Kötü

1|0
    0|0
  • Terbiyesiz ve Ahlaksız istisnalar hariçtir.

1|0
    0|0
  • Dünyanın çivisi çıktı kıyamet yakındır

1|0
    0|0
  • Ahir zamandayız hiç iyi görmüyorum.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Soysuz gençler yetişiyor

1|0
    0|0
    • Benim yorumum niye silindi anlayamadım
      Soysuz diye gençlere diyosunuz sizde gencsiniz kendi yasitlarinizi Soysuz mu buluyosunuz yazıyorum siliniyor biz konuşmayalım o zaman hiç işine gelmeyini silin

• kötü

1|0
    0|0
  • Valla eskiden böyle miydi hiç saygı kalmamış şimdi ki gençlerde çocugum :D

1|0
    0|0
  • Gençleri bırak yetişkinler bile kafayı yemiş

1|0
    0|0
  • Gencler genc oldugunu, yaslilarda yasli oldugunu unutmuslar..

1|0
    0|0
  • Buna yorum yapmak kınamak olur ve kınadığın şeyi yaşamadan ölmezsin diyorlar 😣

1|1
    0|0
    • Genclerin Iyi özellikleri yok sanırım herkes bir kaşık suda bogacak gibi :D

• bındık bır alamete..

1|1
    0|0
Yükleniyor...