Kız olup youtuber olmak zor mu acaba?

Videolarda benim de görüneceğim bir video serisi çekmek istiyorum, bildiğim bir konuda öğretici amaçlı.

Ama kız olup da böyle video çekip atanlar acaba zorluklarla karşılaşıyor mudur onu merak ediyorum. En önemlisi kötü yorumlar, tehditler almalar veya birilerinin bana kafayı takması gibi şeylerle karşılaşır mıyım diye düşünüyorum ya sizce?

Güncellemeler:
videoların konusu makyaj falan olmayacak onu söyleyeyim de

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• kız olup video çekenlerde vardır. vardır diyorum çünkü hiç denk gelmedim ama videoda konu dışında başka yerlere ilgi çekmek istersen ister istemez olur ama bu olmadanda yürüyen insanlar var. sen mesaj kutunu kapat yeter onun dışında hiç bir şekilde sıkıntı olmak. internet üzerinden de alınan tehditler polise şikayet için yeterli bir sebeptir.

1|0
    0|0
    • güzel bir cevap oldu teşekkür ederim

• teşekkür ederim motive ettiğin için ayrıca :)

• rica ederim. :)

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal mecra ve burası Türkiye her şey olur bide zor degil el kadar cocuklar yapiyo bilmem kac bin izlenmesi var biraz taninirsan guzel gelir kaynağı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ne alaka kızlar moda makyaj saç vs. videoları çok yapıyorlar dağdamı yaşıyorsun?

1|0
    0|0
    • biliyorum ama ne gibi sorunlarla karşılaştıklarını ya da neye maruz kaldıklarını soruyorum işte :/

• Yüzünü hiç göstermeden videolar çekebilrsin, el becerini gösterecek şeyler: Origami falan gibi.

2|0
    0|0
  • Bir şey olmaz merak etme. Sadece cinsel içerikli saçma birkaç kanka yorumu görebilirsin. Onlara da aldırış etmezsin.

1|0
    0|0
  • la sana niye kafayı taksın insanlar ya. neyin kafasını yaşıyorsunuz siz?

1|0
    0|0
    • çekeceğim video konusu makyaj olmayacak o sebepten.

• diğer videolarda takmazlar merak etme. zaten küfür edilecekse her zaman edeceklerdir. ona çözüm bulamazsın

• Benim bildiğim Türk kız 1 yemek 1 makyaj 1 günlük şeyleri anlatan var arkadaşıyla falan birde grup olarak yapanlar var erkek kız karışık

1|0
    0|0
  • Video çekmek sorun değilde YOUTUBER olmak mesele.. İyi yayın yapman gerekli , kaliteli içerikler olması gerekli.
    Birisinin sana kafayı takması veya tehdit vs. Bunlar basit şeyler. Hertürlü yoruma eleştiriye açık olmalısın. ya da yorumlara kapatırsın.

1|0
    0|0
    • zaten kaliteli bişey olmasını istiyorum ben de. yani üzerinde uğraşılacak titizlikle. ama işte o uğraşmaya değecek güzel tepkiler almak istiyorum. hakaretler veya küfürler değil..

• Eğer profesyonel olduğun bir işi yaparsan tabi ki olumlu iyi yorumlar alırsın. Kimse negatif cevaplar vermez.. Ama bunları düşünmemen gerekir. Reklam olarak bakıcaksın iyisi kötüsü olmaz.

• kız olmadığım için bilemicem

1|0
    0|0
  • Tuber olmak için parlak fikirlere ihtiyaç var bunun dışında herhangi bir tehlikesi veya cinsiyet ayrımcılığı gibi sorun yaşanmaz ama yapılan yorum ve eleştirilere açık olacaksın

1|0
    0|0
  • En kötüsü kötü yorumlardır tamamen şahsına gelen küfür vsler illaki vardır zorluğu ama kulak asmaz isen yaparsın idolün var mı bu konuda

1|0
    0|0
  • Hangi konuda cekicen

1|0
    0|0
    • yabancı dil öğretimi üzerine olabilir. ama öyle ders anlatan hocalarinki gibi dümdüz değil daha üzerinde ugraşılmış görsel olarak kaliteli sunumu olacak bişey var kafamda da bakalım..

• Olabilir birsey olmaz benim teknoloji tanıtım kanalım var ürünler tanıtıyorum

• Korkarsan başaramazsın.

1|0
    0|0
  • var tabiki öyle salak insanlar ama kafanı takmamaya bakacaksın.

1|0
    0|0
  • bu ülkede kız olduktan sonra yapacağın her işin sana özgü zorlukları olcaktır. buna alışman gerek (maalesef) ama korkma ne istiyorsan onu yap.

1|0
    0|0
    • malesef bunun farkındayım. neyse yine de teşekkür ederim.

• Yorumları umursama. Erkeklerden fazla kazanacağın kesindir.

1|0
    0|0
  • sanmam

1|0
    0|0
  • memlekette işsiz çok, yani seni kafaya takacak biri illaki olur

1|0
    0|0
    • yani iki kere düşün mü diyorsun

• yoo düşünme diyorum bence yapmak istiyosan yap gitsin bu tiplerden her yerde var yani kafayı takacaksa video olmasada takar

• konu ne olcak pekı. senden neyı öğrencez

1|0
    0|0
    • dil öğretimi üzerine olabilir. komik skeçler ya da makyaj vs üzerine olmayacak yani.

• mantıklı ama ülkemız kultur sevıyesı malum. magazın eğlence kısmıyla ılgilenen cok ınsan var umarım istdıgını yapar ve başarılı olursun

• :/ biliyorum ama neyse yine de teşekkür ederim..

• Etrafta bu kadar sapık varken bence bunu düşünmen bile suç.

1|0
    0|0
  • Açık giyinmemeye bak gerisini sıkıntı etme sponsor da bulursan onlar seni her konuda koruyor

1|0
    0|0
    • hm bu sponsor işi bu kadar ciddi demek. yani laf ola değil gerçekten yararları oluyor..

• Arkadaşım oyun videoları çekiyor (20.000 kusur abonesi var) biri kanalını bana vermezsen o kanali kapatırım üzerine cinsellikten polis yollarım falan demiş çocuk hemen sponsoruna atıyo konuşmaları dava açtılar 16 yaşında bir çocuk çıktı tehdit ve iftiradan sponsor ve arkadaşım 1.5 milyar para aldı 😏😏

Kızlar Ne Diyor 1

• bu ülkedeyken bize her şey zor canım alışmamız gerek üzgünüm ki :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...