Erkekler neden böylesiniz?

Siz erkekler neden istediğinizi alamayınca, size ters bir görüş ortaya sundugumda veya yüz vermedigimde neden hemen bel altı konuşup küfür ediyosunuz? Mesajlarda görüşlerimde bu hep böyle... "altima alip s
... seni, ağzına ne güzel verilir, ne biçim s... of be" vs diye iğrençleşmek nedir? Sıkışınca hemen küfüre başvurmayin iki dakika delikanlı olun..

Güncellemeler:
Genelleme yapmıyorum. Lafim bunları yapanlara. İyi olanlar adam gibi adamlar üstüne alınmasın kusura bakmayın

0|2
2|35

En İyi Erkek Görüşü

• Azizim bir insanın kalbinde allah korkusu olmadığını anladığın zaman o insandan korkmaya başlıya bilirsin azizim

🚹Küfüre başvuran erkek Kitlesi acizlik ve yetiştirilmekten kaynaklanmaktadır
    🚹 Ne yazık-ki Günümüzde bagzı aileler Özellikle erkek çocuklarına Allah sevgisini ve kendinden büyük ya da küçük kişilere aynı zamanda özellikle bayanlara karşı nasıl davranacaklarını öğretmek yerine
    🚹 şuna bir ananı... de bakıyım
    🚹 şuna bir s'k'r'... de bakıyım
    Gibi şeyler öğretiliyor Yani onlarda fazla suç aramamak gerekiyor Suçu Onları yetiştiren ailelerinde aramak gerekiyor Ne demiş atalarımız Ağaç yaşken eğilir Sen ağacı yaşken eğmezsen Böyle küfürler öğretip Allah sevgisi ögretmezsen Topluma böyle pis kokular salan Bir insan yatiştirmiş oluyor ne yazık-ki bazı ailelerimiz bunu henüz bilmiyorlar azizim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• öylelerinin kalıbına...
    http://i.hizliresim.com/rMgQyz.jpg

1|1
    0|0
  • Erkekler diyip genelleme yapılmamalı bu bir. İkincisi haklısınız eleştiri kaldırmayan bir toplumumuz var. Ben kötü diyenlere bile teşekür ediyorum çünkü takmıyorum yani eğer samimiyse görüşünü dikkate alırım eğer saçmalıyorsa boşveriyorum. biri hakaeret etmedikçe karşılık vermem özelikle bir bayana karş yanlış yapmışlar benim kendi görüşümdür bu.

3|2
    0|0
  • Oyle bisi yapmadim hicbir zaman.

Oluyorsada olmuyorsada eywAllah.

1|0
    0|0
  • Onu yapanlar adam değil bacım, bir bayana bu kadar ağır küfür edilmez, ayıp vallaha ya ben utanıyorum bunların yerine

1|0
    0|0
  • Onlari bende anlamiyorum. Nasil bir psikolojileri var merak ediyorum gercekten.

1|0
    0|0
  • abazalar işte takmayacaksın öylelerine basacaksın engeli

1|0
    0|0
  • Erkek olmakla adam olmak her şey degil. Sıkışınca kızdan yuz bulamayınca ona küfretmeye başlayan erkek kadar aciz, canım gereksiz bir insan yok dünyada ama ne yazık ki türkiye de yaşıyoruz sen de biliyorsun, eğitim.

0|0
    0|0
  • herkesi bir tutma

1|0
    0|0
  • İşte bunlar hep aile eğitimsizliğinden.

0|0
    0|0
  • Zihniyet meselesi.

1|0
    0|0
  • delikanlı olun lan

0|0
    0|0
  • ahlaksizlik , terbiye, sefahat, vs vs bunun nedeni surekli ayni olmalari su aciz telefona bile guncellme gelirken bu adamlar kendimide katiyorum. ayninyerde sayiyoruz. dun bugunle ayni is zarardayiz
    cok ulvi seyler konusacagim ufka acilacagim fakat kufur , mâlâyani bos seylerle cerbeze yapip vakti bosa harciyoruz

0|0
    0|0
  • o erkeğin karakter meselesiyle alakalı. ve çoğullaştırmayalım lütfen!

0|0
    0|0
  • Ben istedigimi elde ettigim zamanda dobra konusurum. Tabii igrenclesmeden. Bizimde kiz kardesimiz var.

0|0
    0|0
  • 1 kişi yüzünden hemen erkekler. Askerlik gibisiniz m k :D

0|0
    0|0
  • onları bir ana doğurmamış sanki öyle davranıyolar onlarında anaları bacıları var sorsana birisi anasına bacısına öyle konuşsa ne yapar?

0|0
    0|0
  • Haklısın belki ama gece gece dudağını orasını burasını paylaşan kızlar da istiyo böyle şeyleri. Keşke her erkek senin benim gibi düşünsede sadece hak edene küfür etse.

0|0
    0|0
  • artık eski saygı pek ender rastlanır oldu. ne demişler ;

o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler.. :(

0|0
    0|0
  • Delikanlı dediğin adam zaten insanca yaklasir sana gelen it kopuk haci. Seviyesiz cok erkek var. erkek olmaktan cok utanir olduk biz "delikanlılar" olarak!

0|0
    0|0
  • Delikanlılık da iki, veya üc dakika olmaz adamlik bakidir

0|0
    0|0
  • Her erkegi ayni kefeye koymayin luten...

0|0
    0|0
  • Mesajlar cok tanidik geldi, sana mesaj atmış olabilirmiyim:(

0|0
    0|0
  • Benim ne suçum var şimdi? Ben onu anlamiyorum evimde oturmuşum kola mi içiyorum. :D

0|0
    0|0
  • Bir "ZAM" da Şu İnsanlara Gelse Kendilerini Bu Kadar "UCUZA" Satmasalar. . !

0|0
    0|0
  • Bu cins kadını insan değil kendi istekleri için yaratılmış bir çeşit varlık olarak görmekte ve karşı çıkıldığında tepki göstermektedir.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayalım lütfen :D
    Onlar canlıyı görmeyenler diyim kısacası

0|0
    0|0
  • Kedi uzanamadigi ciger mundar dermis

0|0
    0|0
  • karakter eksikliği..

0|0
    0|0
  • Bu ego meselesidir. Acizliktir Seksi igrenclestirmektir.

0|0
    0|0
  • Onlar bacım çocuğuysa benim ne suçum var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın

1|0
    0|0
  • Çevredeki insanlarla alakalı begenmiyorsan çıkart hayatından bütün erkekleri yargılamak saçmalık genelleme yapma.

0|2
    0|0
    • Onlar benim hayatımda degiller zaten. Düzgün oku şunu

• Guncellememi oku sen. Oturup sana laf aciklayacak değilim

• Soruyu soran bayan genelleme dışında haklı soru sorulunca altına iyi kötü yorum yapılabilir hakarete kaçmadığı sürece , karşı taraf hakaret ediyorsa onun küçüklüğüdür bu.

Yükleniyor...